Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 3698
Durrës , 1529
Elbasan , 573
Vlorë , 572
Fier , 531
Korçë , 372
Shkodër , 294
Lushnjë , 253
Berat , 240
Shfaqni të gjitha
Dje 15:23
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

92 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
11 Jan 15:22
Linku:
,

ShTEPIA E ENDRRAVE TUAJA

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:43
Linku:
,

Shitet Shtepi e mobiluar 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:19
Linku:
,

Shtëpi guri në Humelicë , Gjirokastër

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 14:02
Linku:
,

okazionnn shtepi dhe kapanon

185 000 EUR

Numri i dhomave: 8

Sot 22:16 ,

Shtepi ne Durres

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 21:47 ,

Okazion

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:25 ,

Shitet apartament 1+1 ne Durres

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:29 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 20:27 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 20:19 ,

shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 20:15 ,

Vile 2Kat dhe papafingo +1000m2 truall ne Tirane

225 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 20:13 ,

Shtëpi 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 19:59 ,

Shitet shtepi+dyqani

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:47 ,

Apartament ne pallat

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 19:14 ,

Shitet kat i PARE OKAZION 3+1+2 tek 21 Dhjetori

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 18:57 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 18:57 ,

Shitet

97 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 18:57 ,

Shtepi ose nderrohet

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 18:52 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 18:48 ,

Shtepi private te shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 18:36 ,

Apartament 2+1 Durres me hipoteke

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:23 ,

Okazion shitet shtepia private !!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 18:15 ,

Vile + Biznes

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 17:55 ,

Shitet shtepi private 2 katshe.

165 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 17:22 ,

Shitet apartament 1+1

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:22 ,

Shitet apartament 2+1

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 17:12 ,

Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë .

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 17:02 ,

Shitet Shtepi private ne Fier

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:44 ,

Shtepi 2 kate +oborr+dyqan korce

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 16:35 ,

Shitet shtëpi private

128 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 16:15 ,

shtepi (okazion)

45 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 16:12 ,

SHITET VILA BASHKE ME TRUALL NE NISHTULLA

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:06 ,

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3... AP 1+1..!!

47 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70


Në fillim