Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 606
Durrës , 473
Elbasan , 241
Vlorë , 171
Fier , 170
Korçë , 133
Shkodër , 100
Lushnjë , 85
Berat , 63
Shfaqni të gjitha
11 Jan 15:22
Linku:
,

ShTEPIA E ENDRRAVE TUAJA

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

109 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 18:40 ,

Shitet shtepi private me ipotek

Numri i dhomave: 8
Sot 17:59 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 17:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

109 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 16:57 ,

Shitet okazione per arsyje emigreimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:14 ,

okazionnn shtepi dhe kapanon

185 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 14:57 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE

148 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:43 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 3
Sot 14:29 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 14:29 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 14:24 ,

Shtepi ne lagje turistike

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:00 ,

okazion....shtepi,kapanon dhe truall

189 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 12:12 ,

Shitet shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:42 ,

Shitet shtepi private me truall!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:39 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

155 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 09:38 ,

Vile 3 kateshe ne Shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 09:38 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6


Në fillim