Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 897
Durrës , 628
Elbasan , 307
Fier , 219
Vlorë , 193
Korçë , 183
Shkodër , 146
Lushnjë , 99
Berat , 83
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

27 Nën 23:44
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 10:42 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ASTIR

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 09:38 ,

SHITET AMBIENT PER BIZNES

550 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:31 ,

OKAZION NE QERRET

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 07:47 ,

SHITET " Vilë & 5500m2 Tokë"

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 06:39 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 06:36 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 04:24 ,

Shtepi e kompletuar

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:06 ,

Vile 3-kateshe, rruga "Nikolla Lena",52

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 22:34 ,

Shtepi private

1 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 ,

Shitet shtepi Fushe-Kruje

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Dje 21:57 ,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

99 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 21:13 ,

SHITET SHTEPIA-BERAT

3 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Dje 20:16 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
Dje 19:40 ,

Tiranë shitet shtëpi private te Kthesa e Kamzës

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:09 ,

Shitet shtepia

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 16:55 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:05 ,

SHTEPI 168 M2 ME CERTEFIKAT PRONESIE

8 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 16:04 ,

Shtepi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 15:17 ,

Shitet shtepia 2 katshe ne fier

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:07 ,

Okazion, Shitet dyqan+truall

350 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:37 ,

Kamez

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:16 ,

Shitet Shtepia!

Numri i dhomave: 3
Dje 12:29 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:26 ,

Shitet Vile 2 kateshe Okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
28 Nën 19:09 ,

Tirane,shes 3+1+A+BLK ,150 m² banes,1000m2 bace

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim