Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 1088
Durrës , 729
Elbasan , 340
Fier , 243
Vlorë , 231
Korçë , 228
Shkodër , 177
Lushnjë , 115
Berat , 97
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:45 ,

Shitet

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Sot 00:19 ,

Shtëpi guri në Humelicë , Gjirokastër

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 00:09 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 21:49 ,

SHTEPI ME TOKE 2600M2

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 21:39 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 3
Dje 21:18 ,

Shitet shtepi private me ipotek

Numri i dhomave: 8
Dje 19:59 ,

Okazion!!

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 19:38 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 18:01 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 17:58 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 17:29 ,

Shitet Vile 2 kateshe Okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 17:07 ,

SHITET VILE 3 KATSHE

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:39 ,

Shtepi 2 kate +oborr+dyqan korce

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 16:27 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
Dje 15:44 ,

Shitet Vila 300m²/ dhe 5500m² Tokë!

1 000 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Dje 15:21 ,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

92 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 15:20 ,

Shitet Shtepi Private ne Elbasan

84 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:00 ,

Shitet shtepi 3 kate

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 13:48 ,

Apartament luksoz per shitje

317 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:26 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 13:26 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 12:58 ,

OKAZION TE LIQENI I THATE.. AP 2+1+Lulishte..!!

126 580 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 12:56 ,

okazion pran rethit ne selit.. ap 2+1..!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim