Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 1549
Durrës , 892
Elbasan , 397
Fier , 314
Vlorë , 301
Korçë , 268
Shkodër , 201
Lushnjë , 147
Berat , 126
Shfaqni të gjitha
Sot 17:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

109 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 00:19
Linku:
,

Shtëpi guri në Humelicë , Gjirokastër

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
21 Jan 15:21
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

92 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
11 Jan 15:22
Linku:
,

ShTEPIA E ENDRRAVE TUAJA

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 20:20 ,

Shitet Shtepi 4+1

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 19:17 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 19:04 ,

Shitet Vile 2 kateshe Okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Sot 18:55 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 18:55 ,

Shtepi ose nderrohet

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 18:40 ,

Shitet shtepi private me ipotek

Numri i dhomave: 8
Sot 18:08 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:07 ,

Shitet shtepi private zhupan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:59 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 17:47 ,

Shitet shtepia pran sheshit te flamurit

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

109 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 16:57 ,

Shitet okazione per arsyje emigreimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:23 ,

shitet 2+1 tek kompleksi Panorama

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 ,

Hostel

130 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 15:14 ,

okazionnn shtepi dhe kapanon

185 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 14:57 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE

148 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:43 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 3
Sot 14:41 Agjent për shitje të pronës ,

Shitet Shtepi Private

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 14:38 ,

Vile + Biznes

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 14:33 ,

Apartamente ne Sarande/Tirane

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:29 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 14:29 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 14:24 ,

Shtepi ne lagje turistike

1 EUR

Numri i dhomave: 3


Në fillim