Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 2096
Durrës , 1004
Elbasan , 442
Fier , 363
Vlorë , 330
Korçë , 281
Shkodër , 221
Lushnjë , 173
Berat , 139
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 20:55 ,

Shitet Shtepia!

Numri i dhomave: 3
Sot 20:45 ,

Shtepi private 1 katshe ne Kucove

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 20:38 ,

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:14 ,

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
Sot 18:44 ,

OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 17:36 ,

OKAZION NE ALI DEM... AP 2+1..!!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 16:49 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 16:48 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 16:39 ,

SUPER OKAZION TE LIQENI I THATE .. AP 2+1 ..!!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:37 ,

SUPER SUPER OKAZION NE YZBERISHT... AP 2+1 ..!!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:35 ,

SUPER OKAZION TE LIQENI I THATE.. AP 2+1..!!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:28 ,

shitet 2+1 tek kompleksi Panorama

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:00 ,

Shitet apartament 3+1 ne Astir

96 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:29 ,

Dupleks ne shitje te rezidenca kodra e diellit

177 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 15:28 ,

Shtepi banimi.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 14:52 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 14:49 ,

OKAZION NE DON BOSKO

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:49 ,

SHITET PA 2+1 PRAN KOPSHTIT ZOLOGJIK

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 14:46 ,

Shitet vile dy kate,buze detit

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:45 ,

OKAZION PERBALL ISH EKSPOZITES

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 14:41 ,

SHITET SUPER AP 3+1 NE FRESK

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:40 ,

OKAZION NJE FRESK.. AP 2+1..!!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:39 ,

Shtepi ne lagje turistike

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:36 ,

SHITET/NDERROHET SHTEPI NE SAUK.

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 14:36 ,

OKAZION SAUK I RI SHTITET/ NDERROHET

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim