Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 437
Durrës , 265
Korçë , 148
Fier , 90
Elbasan , 85
Shkodër , 82
Vlorë , 80
Berat , 55
Lushnjë , 45
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:45 ,

Shitet shtepi private ne plazh

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:07 ,

Shtepi private ne plazh

112 500 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 10:37 ,

Shtëpi në shitje-Korçë

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:47 ,

SHESIM SHPI PRIVATE +TRUALL NE IBE!40000€

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:40 ,

Shitet vila

Numri i dhomave: 4
Dje 19:24 ,

Shtepi 2 kateshe me peme dhe vresht

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:16 ,

Shitet VILA • 3 Kate ��Lagja 15 Durres��

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:31 ,

Shitet Garsoniere

19 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:55 ,

Shtepi

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Maj 20:22 ,

Shitet Apartament

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Maj 14:33 ,

SHITET

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Maj 14:21 ,

�� Super Okazion ��

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Maj 07:15 ,

Shes ore london me ngjitje origjinale 0692211323

18 LEK

Numri i dhomave: 1
22 Maj 19:41 ,

Comelit Videocitofono

180 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
22 Maj 19:38 ,

Sistem alarmi Proxe

150 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Maj 14:30 ,

Shitet shtepia 2 kate 210 metra ne Vlore

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Maj 14:09 ,

Shtepi 2 kateshe

Numri i dhomave: 6
21 Maj 21:15 ,

Shitet shtepia

135 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
20 Maj 10:55 ,

Shitet Apartament 1+1 tek ish Sheshi Shqiponja

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Maj 15:00 ,

kerkoj te blej shtepi ose toke ne tirane

1 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Maj 15:39 ,

Shitet Apartament

10 LEK

Numri i dhomave: 4
18 Maj 11:59 ,

Okazion Shiten Super Apartamente

1 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Maj 11:33 ,

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 10:31 ,

Shtepi 1+1 ne Qender

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Maj 13:18 ,

Shtepi

700 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Maj 09:49 ,

Shtepi private me hipoteke

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione