Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 341
Durrës , 227
Korçë , 99
Fier , 71
Vlorë , 68
Elbasan , 55
Shkodër , 48
Berat , 36
Lushnjë , 35
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 20:22 ,

Shitet Shtepia 2+1

58 600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:27 ,

Shitet shtepi ne patos Okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:33 ,

SHITET 3+1 KOMUNA PARISIT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:31 ,

Shitet apartament 1+1 te "Ali Demi" 68000 Euro.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:29 ,

Shitet Apartament Luksoz ne Tufine, 200 m2, 165000

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:11 ,

SHITET APARTAMENT

Numri i dhomave: 3
Dje 07:53 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
26 Nën 21:38 ,

Shitet shtepi private me ipotek kashar

Numri i dhomave: 8
26 Nën 21:11 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2
26 Nën 20:54 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
26 Nën 14:04 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 5
26 Nën 13:05 ,

Shtepi Durres manez rruga gjiri lalzit

Numri i dhomave: 3,5
26 Nën 09:53 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
25 Nën 19:27 ,

Shtepi ne Korce okazjon

57 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Nën 17:40 ,

Shtepi private ne Fier

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Nën 12:19 ,

Okazion shitet shtepi private 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
25 Nën 08:59 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 4
24 Nën 17:09 ,

Shitet Apartament

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Nën 16:32 ,

OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

Numri i dhomave: 8
23 Nën 12:31 ,

Shtepi ne remenj 4 dhoma

16 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Nën 11:59 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
23 Nën 09:39 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 KOPSHTI ZOLOGJIK

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Nën 16:58 ,

OKAZION! Raft me lavaman + rubinet elektrik

65 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Nën 16:54 ,

OKAZION! Banak i bardhe i larte per bar lokale

26 500 LEK

Numri i dhomave: 2
22 Nën 16:40 ,

OKAZION! Tavoline e larte me 2 karrige te bardha

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
22 Nën 16:39 ,

OKAZION! Shtrydhese frutash profesionale Hurom

43 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
22 Nën 16:32 ,

OKAZION! Shtrydhese frutash gjermane Braun

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
21 Nën 18:45 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 3
20 Nën 21:46 ,

Shitet shtepi ne lushnje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Nën 14:48 ,

Shtepi Private

Numri i dhomave: 3
20 Nën 10:34 ,

Shtepi ne qender elbasan

3 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Nën 07:14 ,

Shtepi ne Durres

Numri i dhomave: 4
20 Nën 07:11 ,

Shtepi + restorant

320 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Nën 11:16 ,

Shtepi ne Lezhe

85 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim