Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 345
Durrës , 240
Korçë , 103
Fier , 72
Vlorë , 68
Elbasan , 61
Shkodër , 51
Berat , 36
Lushnjë , 36
Shfaqni të gjitha
Sot 18:31 ,

Kontenier

3 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:07 ,

Shtepi private

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sot 12:19 ,

Okazion shitet shtepi private 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:52 ,

Shitet Apartament Luksoz ne Tufine, 200 m2, 165000

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:09 ,

Shitet apartament 1+1 te "Ali Demi" 68000 Euro.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:41 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
Dje 09:40 ,

Shtepi

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
13 Jan 23:06 ,

Elbasan Shitet shtepi private 1+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Jan 21:10 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Jan 20:27 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 2
13 Jan 19:38 ,

Shitet shtepi bashke me dyqan

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Jan 13:46 ,

SHITET 2+1 , PALLAT EKZISTUES , SARANDE

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Jan 12:57 ,

Shitet apartament 2+1 , pallat ekzistues

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Jan 08:05 ,

Shtepi banimi 1 kateshe ne Shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Jan 08:03 ,

Shtepi private ne Shitje

96 000 EUR

Numri i dhomave: 7
13 Jan 08:03 ,

Shtepi banimi 1 kateshe ne Shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
13 Jan 08:03 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Jan 00:44 ,

Shtepi private

33 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Jan 18:25 ,

Shitet shpija

Numri i dhomave: 3
12 Jan 17:35 ,

Shitet shpija

Numri i dhomave: 3
12 Jan 14:27 ,

Shtepi private dhe dyqan

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Jan 14:27 ,

Shtepi private dhe dyqan

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Jan 14:17 ,

Shtepi private

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
12 Jan 14:15 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
12 Jan 13:54 ,

Apartament be Orikum Pamje Deti

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Jan 23:16 ,

Shitet shtepi private

80 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Jan 14:57 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 5
11 Jan 11:01 ,

Shitet ose jepet me qera

Numri i dhomave: 2
11 Jan 07:46 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10


Në fillim