Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 333
Durrës , 226
Korçë , 97
Fier , 68
Vlorë , 67
Elbasan , 49
Shkodër , 47
Berat , 38
Lushnjë , 33
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 14:06 ,

Shitet Apartament Luksoz ne Tufine, 200 m2, 165000

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:46 ,

Shitet apartament 1+1 te "Ali Demi" 68000 Euro.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:21 ,

Shtrydhese frutash Braun

8 500 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sot 11:35 ,

Shtepi private

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
Sot 11:25 ,

SHITET 3+1 KOMUNA PARISIT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:16 ,

Shtepi private

30 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 22:41 ,

Shitet shtepi plus dyqan

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 22:35 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 5
Dje 21:19 ,

Apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:19 ,

Okazion shitet shtepi private 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 09:08 ,

Shtepi

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Tet 08:41 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
28 Tet 08:34 ,

Shtepi ne Vlore

Numri i dhomave: 3
27 Tet 21:10 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2
27 Tet 11:50 ,

Shpi me Qera

1 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Tet 20:38 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 4
25 Tet 12:01 ,

shiten 2 vila

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Tet 18:24 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
24 Tet 18:09 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
23 Tet 21:21 ,

Urgjent

65 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
23 Tet 19:37 ,

Shtepi ne Korce okazjon

57 000 EUR

Numri i dhomave: 5
23 Tet 07:20 ,

Shtepi Durres manez rruga gjiri lalzit

Numri i dhomave: 3,5
22 Tet 12:59 ,

Shitet 1+1

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Tet 12:15 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 2
20 Tet 12:57 ,

Shtepi

8 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Tet 23:57 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
19 Tet 21:57 ,

Shtepi Private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Tet 20:19 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 5
19 Tet 10:41 ,

Apartamant 1+1 okazion

111 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
18 Tet 23:58 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 4
18 Tet 12:37 ,

Vile 3 Katshe, 700 m2 (rruga unazes)

159 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
17 Tet 08:31 ,

Shtepi

110 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
16 Tet 13:36 ,

Apartament ne shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Tet 19:31 ,

Shiten Apartamente

Numri i dhomave: 3
15 Tet 19:31 ,

Shiten Apartamente

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim