Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 345
Durrës , 229
Korçë , 99
Fier , 71
Vlorë , 67
Elbasan , 55
Shkodër , 49
Lushnjë , 36
Berat , 35
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 12:49 ,

SHITET SHTEPI NE PATOS

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:28 ,

Shitet Apartament Luksoz ne Tufine, 200 m2, 165000

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:26 ,

Shitet apartament 1+1 te "Ali Demi" 68000 Euro.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:18 ,

Shtepi ne Lezhe

85 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sot 09:05 ,

Agjensi Imobiliare

Numri i dhomave: 1
Dje 21:10 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 20:39 ,

OKAZION! Shtrydhese frutash gjermane Braun

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 20:36 ,

OKAZION! Shtrydhese frutash profesionale Hurom

43 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 20:34 ,

OKAZION! Tavoline e larte me 2 karrige te bardha

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 20:00 ,

OKAZION! Banak i bardhe i larte per bar lokale

26 500 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 19:58 ,

OKAZION! Raft me lavaman + rubinet elektrik

65 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:42 ,

SHITET 3+1 KOMUNA PARISIT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:17 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
Dje 11:09 ,

Kontenier

3 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 17:59 ,

Shtepi 2 kate+papafingo

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 12:19 ,

Okazion shitet shtepi private 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Dhj 12:12 ,

SHITET SHTEPI

Numri i dhomave: 2
30 Nën 12:44 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
30 Nën 09:07 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
30 Nën 00:50 ,

Biciklet 26 Origjinale

130 LEK

Numri i dhomave: 3
29 Nën 15:25 ,

Minibar Per Shtepi

100 LEK

Numri i dhomave: 1
29 Nën 12:30 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 5
29 Nën 12:29 ,

Shitet shtepi private

80 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Nën 12:28 ,

Vile 3 Katshe, 700 m2 (rruga unazes)

159 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Nën 10:36 ,

Jepet me qera shtepi te galaktiku

180 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Nën 11:15 ,

Shtëpi + Tokë Private

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Nën 20:22 ,

Shitet Shtepia 2+1

58 600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Nën 09:11 ,

SHITET APARTAMENT

Numri i dhomave: 3
27 Nën 07:53 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim