Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 280
Durrës , 210
Fier , 63
Vlorë , 52
Shkodër , 49
Elbasan , 46
Lushnjë , 33
Korçë , 26
Kavajë , 13
Shfaqni të gjitha

Sot 08:57 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament ne Shitje

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Dje 17:25 ,

Shitet Shtepi private 3+1 prane Rruges

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 10:05 ,

Lungomare - Shitet apartament 2+1 ne vije te pare

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 10:05 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Radhime

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 10:04 ,

Perballe stadiumit Flamurtari shitet apartament 13

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130


Në fillim