Pogradec | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:18 ,

SHITET

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:18 ,

SHITET

1 LEK

Numri i dhomave: 4
28 Korr 23:58 ,

SHITET

1 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Korr 22:56 ,

Shtepi dhe dyqan prej 360m2 ne Pogradec

230 000 EUR

Numri i dhomave: 7
26 Korr 16:23 ,

Shitet

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
24 Korr 18:23 ,

Shtepi per shitje.

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
22 Korr 19:43 ,

Shitet shtepi Private Pogradec

82 000 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Korr 16:09 ,

Shtepi private ne Bucimas (Pogradec)

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
21 Korr 09:52 ,

Apartment

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Korr 19:59 ,

Shitet shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
16 Korr 18:19 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
11 Korr 12:28 ,

Shitet shtepi

5 200 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Korr 22:59 ,

Shitet garsoniere ne Pogradec 16000 euro

16 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Korr 03:51 ,

Shitet Shtepi Banimi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Qer 08:23 ,

Shitet

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
05 Qer 16:06 ,

Shitet shtepi 2 kate

Numri i dhomave: 3
30 Maj 21:02 ,

Shitet Vile ne Pogradec Okazion

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Maj 23:02 ,

Shitet

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
10 Maj 22:09 ,

shitet hyrje afer gjiolit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Maj 15:35 ,

Apartament 1+1 ne Pogradec

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Maj 21:35 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
18 Pri 20:25 ,

shitet shtepia ne hyrje te qytetit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Pri 19:56 ,

Shitet shtepi ne pogradec

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Pri 17:53 ,

SHITET SHTËPI ME TOKË

80 000 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Pri 10:12 ,

Okazion apartament

40 LEK

Numri i dhomave: 3
12 Pri 20:34 ,

Shitet

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
03 Pri 15:42 ,

Shitet Shtepia (E mobiluar) ✅

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Mar 16:11 ,

Shitet apartment ne Pogradec 85m2

65 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
28 Mar 23:33 ,

Shitet shtepi

32 LEK

Numri i dhomave: 4
24 Mar 10:48 ,

Shtepi private

30 LEK

Numri i dhomave: 3
20 Mar 15:19 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
19 Mar 16:35 ,

Shitet Vile 2 kateshe + 400 m2 toke.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 8
07 Mar 17:13 ,

Shitet vila ne pogradec

1 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Mar 16:22 ,

Shtepi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Mar 10:51 ,

Shtepi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 18:26 ,

Shitet Apartamenti

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Mar 00:06 ,

Shtepi me cmim okazion Pogradec

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Shk 15:00 ,

Shitet shtepi 3 kate

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Shk 18:45 ,

Shitet hyrje ne kat te pare 50 m2

500 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
21 Jan 09:39 ,

Shtepi private

280 000 EUR

Numri i dhomave: 10
09 Jan 19:01 ,

Shtëpi private me hipoteke

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 9
30 Dhj 22:49 ,

Shtepi 2 kateshe.

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
26 Dhj 04:35 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
22 Dhj 13:11 ,

Shitet Shtepi 3 kate.

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione