Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fier | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:44 ,

shitet shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Sot 06:52 ,

OKAZION VILA 2 KATE E MOBILUAR NE FIER

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 23:31 ,

Shtepi

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:29 ,

Shitet ose jepet me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 14:09 ,

Shtepi 2 kateshe

Numri i dhomave: 6
Dje 13:38 ,

Shitet shtepi private zhupan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 13:00 ,

Okazion shpi plus 500 m2 tok

75 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
21 Maj 22:35 ,

Shitet

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Maj 22:33 ,

Shitet shpi ne kuman- rroskovec (fieri albania)

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
21 Maj 20:54 ,

kam nevojë për ndihmë

Numri i dhomave: 10
21 Maj 16:50 ,

Shitet shtepi banimi 160m ne pallat e rregulluar plotesisht

1 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
21 Maj 16:50 ,

Shtepi pushimi Darzeze-Fier

1 LEK

Numri i dhomave: 1,5
21 Maj 00:44 ,

Shitet apartament 2+1 (Fier)

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Maj 09:34 ,

Shitet shtepi ne fshatin Marinez Fier

28 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
18 Maj 10:31 ,

Shtepi 1+1 ne Qender

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Maj 19:36 ,

Shitet shtepi 3+1

1 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Maj 17:24 ,

Shitet shtepi private ne fier lagjia 29 Nentori

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 120
16 Maj 20:56 ,

Shitet vile me truall - optimale per biznes

245 000 EUR

Numri i dhomave: 6
16 Maj 19:05 ,

OKAZION. APARTAMENT 2+1. 80 M2

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Maj 12:30 ,

Shiten 2 shtepi plus 7 dylym toke

11 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
15 Maj 12:40 ,

Shitet shtepi

12 344 LEK

Numri i dhomave: 10
14 Maj 12:00 ,

Shitet super apartament 1+1 ne fier

34 999 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Maj 09:43 ,

Shtepi 100m2 (leje ndertimi 700m2) dhe 4000m2 toke

55 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
09 Maj 10:30 ,

Shitet shtepi

110 EUR

Numri i dhomave: 8
05 Maj 17:01 ,

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
05 Maj 13:19 ,

Shitet Shtepi private ne Fier

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Maj 07:46 ,

SHITETE SHTEPI 2 + 1 NE LAGJEN LIRI

330 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Maj 01:04 ,

Shitet ambient per zyra/ apartament

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Maj 16:07 ,

Okazion !!!

55 000 LEK

Numri i dhomave: 5
03 Maj 15:50 ,

Okazion !!!

55 000 LEK

Numri i dhomave: 5
18 Pri 17:08 ,

JEPET ME QERA SHTEPIA + JAVORE + MUJORE

25 EUR

Numri i dhomave: 1,5
16 Pri 22:10 ,

Tenda Dielli Gega

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 40
13 Pri 19:59 ,

Shitet shtepi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione