Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:28
Linku:
,

Shitet shtepia durres te vila e zogut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 10

Sot 17:53 ,

SHITET VILE 2 KATESHE NE RRUGEN ALEKSANDER GOGA !!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 17:29 ,

Shtepi private ne plazh

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sot 17:29 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 16:28
Linku:
,

Shitet shtepia durres te vila e zogut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 15:14 ,

Shitet Truall+ vile ne Manze.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:53 ,

SHITET VILË 2-KATËSHE NË RRUGEN KRYESORE A.GOGA!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:28 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi private

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:58 ,

shes shtepi ne plazh hamalle te durresit.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:44 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BULEVARDIT KRYESOR!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:39 ,

Vile Luksoze ne Golem!

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:09 ,

Shitet vila ne aksin e rruges Xhafzotaj-Shijak

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 09:38 ,

SHITET APARTAMENT

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:37 ,

Shitet shtepia e hipotekuar dhe e certifikuar

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:17 ,

Shtepi Shijak

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:34 ,

Shitet shtepi private 1 kateshe ne Maminas

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:22 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione