Sarandë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Korr 21:32
Linku:
,

shitje

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dje 15:20 ,

Shtepi pushimi ksamil

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 12:50 ,

Shitet Super Ambjent te Marina ne Sarande

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Korr 21:32
Linku:
,

shitje

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Korr 14:01 ,

Shitet godine 4 kateshe ne Sarande

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
27 Korr 12:09 ,

Krisa apartamet

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
17 Korr 21:23 ,

Shtepia private plus toke ne Ksamil

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
17 Korr 07:31 ,

Shtepi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Korr 07:31 ,

Shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Korr 11:06 ,

Apartament

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Korr 20:37 ,

shtepi me qira

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
09 Korr 16:05 ,

Shitet Trruall

1 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Korr 13:02 ,

Ksamil n Rugen kryesore afer detit

280 EUR

Numri i dhomave: 7
02 Korr 13:27 ,

Shtepi pushimi Ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
30 Qer 16:54 ,

sammer apartmet

35 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Qer 14:33 ,

apartament summer vacation apartment

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Qer 14:39 ,

apartament summer vacation apartment

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Qer 13:15 ,

shtepi per pushime verore me qera

30 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Qer 18:04 ,

shtepi per pushime verore me qera

30 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Qer 16:08 ,

Jepen me qera

30 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Qer 15:07 ,

shpi me qera sarand

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
15 Qer 11:15 ,

Shtepi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Qer 11:15 ,

Shpia shitet ne qafe te gjashtes

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Qer 19:29 ,

Jepen me qera dhoma plazhi

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
12 Qer 22:48 ,

Apartment banimi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
06 Qer 00:16 ,

Shitet shtépi Vilé ne Ksamil

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
04 Qer 18:12 ,

Apartamente me qera

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Maj 21:19 ,

shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
08 Maj 13:08 ,

Jap shtepi me.qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Maj 02:01 ,

Shtepi ne Sarande

Numri i dhomave: 1
07 Maj 19:19 ,

Shitet

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Maj 12:08 ,

Jepet me qera ditore 49 euro/nata

49 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
06 Maj 12:08 ,

Jepet me qera apartament me pamje fantastike

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Pri 17:29 ,

Kerkoj shtepi me qera vjetore ne Sarande

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
08 Pri 09:20 ,

Toke

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Mar 21:59 ,

Shitet 1+ 40.000

40 000 LEK

Numri i dhomave: 1
29 Mar 17:38 ,

Shitet shtepi 760m2

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Mar 19:32 ,

Shitje private afer Butrinti

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Shk 18:58 ,

Sunsets in Sarande��

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
31 Jan 11:25 ,

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione