shtpi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 2
Elbasan , 1
Kavajë , 1
Lushnjë , 1
Pogradec , 1
Vlorë , 1
23 Qer 09:27 ,

Shtpi private

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Maj 21:17 ,

Shitet shtpi 93 m2

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Nën 12:35 ,

jepet shtpi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
29 Korr 18:57 ,

Shitet Banesa plus Karburant

400 000 EUR

Numri i dhomave: 9
26 Korr 11:10 ,

shitet okazion e pershtatshme per te ndertuar

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
23 Sht 23:13 ,

shes shtepi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Në fillim