Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 2201
Durrës , 413
Vlorë , 265
Korçë , 193
Shkodër , 123
Elbasan , 97
Fier , 52
Sarandë , 49
Pogradec , 33
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:58 ,

Apartament 3+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 18:52 ,

Qera Shtepi Private 2+1 Kamez

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 17:25 ,

Jap shtepi me qera per plazh vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 15:45 ,

Shtepi me qera

280 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:42 ,

Shtepi shitet e me qera

1 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:11 ,

Jepet me qera 1+1 prane Bulevardit te Ri

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:07 ,

Shtepi Pushimi Pogradec

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 09:00 ,

Shtepi me qera per plazh

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 23:13 ,

jepet me qera 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:03 ,

Jap shtëpinë me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:05 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 12:42 ,

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 12:18 ,

me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Dje 11:32 ,

Shtepi me qera e mobiluar

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
Dje 08:16 ,

Dhoma plazhi me qera

Numri i dhomave: 4
Dje 08:06 ,

Shtepi private me qera 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
23 Qer 22:49 ,

Jepet me qera shtepi 2+1 ne Tale, Lezhe

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Qer 22:38 ,

Shtepi 1+1 70 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Qer 20:13 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Qer 19:37 ,

Jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Qer 17:30 ,

Jepet shtepi me qera 2+1 e Mobiluar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Qer 15:37 ,

Shtëpi me qera-Korçë

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Qer 12:38 ,

Jepet Shtepi me Qera Prane Hotel Diplomat 2

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Qer 05:26 ,

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
23 Qer 05:26 ,

Super okazion Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
23 Qer 05:26 ,

Gazoniere me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Qer 05:26 ,

Gazoniere me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Qer 05:26 ,

Jepet me qera Gazoniere

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Qer 05:23 ,

jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Qer 14:33 ,

Shtepi private, magazine, garazhd

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
22 Qer 14:01 ,

shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Qer 13:56 ,

OKAZION!!!! Jepet Shtepi Me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
22 Qer 13:40 ,

Jepet Shtepi Me Qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Qer 13:12 ,

Jepet Shtepi Me Qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Qer 22:13 ,

Shtepi me qera

35 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
21 Qer 21:28 ,

Jepet shtepi me qera

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
21 Qer 20:25 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 ne Porcelan

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Qer 18:28 ,

Jepet shtepi me qera ditore ne Korce

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione