Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera 200 mij lek | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 15
Durrës , 4
Berat , 1
Sarandë , 1
Shkodër , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera 200 mij lek,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj me qera 200 mij lek Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 21:57 ,

Shtepi

20 Shk 15:37 ,

Jepet Shtepi Me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
11 Shk 00:40 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
03 Sht 17:33 ,

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Maj 18:31 ,

Leshohet shpija me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Dhj 23:55 ,

Shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Qer 11:27 ,

Me Qera Shpi private ne Qender Babrru e mobiluar

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Pri 13:37 ,

Shpeti me Qera ne Tirane.

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Nën 12:00 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
11 Gush 18:25 ,

Shtepi ne shitje ose me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
15 Mar 08:06 ,

Shtepi Private Durres

Numri i dhomave: 7
18 Korr 13:44 ,

Shtepi me qera ne sauk

Numri i dhomave: 3
27 Pri 12:12 ,

Jepet me qera shtepi private

200 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Jan 18:54 ,

Jepet shtepi private me qera ne Sauk 200 mij lek

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Jan 17:37 ,

Shtepi me qera ne Tirane

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera 200 mij lek | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione