komuna parisit | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 304
Sarandë , 2
Durrës , 1
Elbasan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe komuna parisit,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj komuna parisit Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:40 ,

SHITET AP 2+1 I MOBILUAR... ME HIPOTEK..!!

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 15:36 ,

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK... TE KOMUNA E PARISIT..!!

113 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:30 ,

SHITET AP 2+1 NE ALI DEM... ME HIPOTEK...!!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:28 ,

SUPER OKAZION PRAN FARMACIS 10.. AP 2+1..!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:17 ,

OKAZION NE ELBASAN... AP 3+1..!!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:16 ,

JEPET ME QIRA AP 3+1... TE KOMPLEKSI HALILI...!!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 13:12 ,

OKAZION TE ISH PROFARMA .. AP 2+1

98 560 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:11 ,

OKAZION TE ISH PROFARMA .. AP 2+1

81 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:10 ,

OKAZION TE FARMACIA 10.. AP 2+1..!!

99 440 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:10 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 1+1 ..!!

34 790 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:09 ,

okazion pran rethit ne selit.. ap 2+1..!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 13:09 ,

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK.. PETRO NINI..!!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:05 ,

SUPER OKAZION TE KOPSHTI BOTANIK.. AP 2+1..!!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:04 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1..RR. 5MAJI

35 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:53 ,

OKAZION TE MINE PEZA... AP 1+1..!!

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:53 ,

OKAZION NE ALI DEM ..AP 2+1 ..!!

63 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:46 ,

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT.. AP 2+1..!!

99 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:46 ,

SUPER OKAZION TE SPITALI NR 5.. AP 2+1..!!

58 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:43 ,

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT .. AP 2+1..!!

82 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:42 ,

OKAZION TE FARMACIA 10.. AP 1+1..!!

62 900 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj komuna parisit | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione