Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamez | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 237
Durrës , 3
Elbasan , 1
Vlorë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamez,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamez Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Shk 12:28 ,

Shiten apartmente 2+1

5 600 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
06 Shk 12:28 ,

Shiten apartmente 1+1

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Jan 22:14 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
05 Jan 16:06 ,

Shitet shtepi private

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
16 Nën 19:49 ,

Shitet shtepia ne kamez

Numri i dhomave: 3
02 Nën 08:05 ,

Okazion 500 m² Toke + Shtepi

32 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Tet 17:21 ,

Shitet vila

260 000 EUR

Numri i dhomave: 7
18 Tet 20:26 ,

shitet truall+shtepi

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Tet 19:14 ,

Shitet shtepia ne kamez

50 000 LEK

Numri i dhomave: 3
28 Sht 16:17 ,

shitet shtepi 2katshe 10 miljon lek

100 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
26 Sht 11:28 ,

shitet shtepi 2kateshe 80€

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
18 Sht 16:13 ,

Shitet shtepi ne kamez.

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
09 Sht 17:10 ,

Shitet

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Sht 21:25 ,

Shtepi 2kateshe 10miljon leke

10 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
02 Sht 17:48 ,

Shitet shtepia

50 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
27 Gush 11:09 ,

shitet shtepi 2kateshe 10 miljon lek

10 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
25 Gush 10:53 ,

shitet shtepi 2kateshe 80€

80 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
29 Korr 20:58 ,

shitet shtepi 2 kate 100 miljon

100 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
29 Korr 20:05 ,

Shitet shtepi 2 kate 100 mil

100 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
24 Korr 18:50 ,

shitet shtepi 2 kateshe

100 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
20 Korr 22:38 ,

Shtepi 2 kateshe ne Tirane

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
28 Qer 23:40 ,

Shtepi 2 kateshe ne Tirane

100 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
28 Qer 16:34 ,

Shtepi 2kateshe

100 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
26 Qer 16:31 ,

Shtepi dy kateshe ne Tirane

100 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
26 Qer 01:41 ,

shitet shtepi 2 kateshe

1 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
25 Qer 15:58 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
24 Qer 18:18 ,

Shitet

100 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
21 Qer 10:53 ,

Shitet objekt 2 kate biznes dhe 1 apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
10 Qer 22:25 ,

shitet

10 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
30 Maj 20:40 ,

Shtepi ne kamez

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 15:47 ,

Shitet ndertesa

1 111 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Pri 12:22 ,

shitet shtepia ndodhet ne kamez

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 11:39 ,

Vile ne Tirane

Numri i dhomave: 8
09 Shk 09:55 ,

Shitet Toke me shtepi 2 Katshe ..Okaziioonn

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
28 Jan 21:25 ,

Okazion

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Jan 18:06 ,

Shtepi ne Tirane

123 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
24 Jan 23:13 ,

shiten shtepi + vila dhe apartamente

205 000 EUR

Numri i dhomave: 10
05 Jan 10:44 ,

Shitet shtepi ne qender kamez rr. new york 2 kate

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
28 Dhj 19:27 ,

Jap shtepi me qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Dhj 19:23 ,

JEPET AMBIENT ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
17 Dhj 17:12 ,

Okazion shtepi ne Tirane

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Nën 00:43 ,

Shitet shtepia ne koder kamez

5 000 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Nën 13:34 ,

shitet

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
06 Nën 21:54 ,

kamez tirane

Numri i dhomave: 3
16 Tet 13:22 ,

Shitet shtpia nr kamez bathore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Sht 16:04 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
24 Sht 16:51 ,

Toke-shtepi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamez | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione