Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qsut | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 44

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qsut,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qsut Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Sht 14:57 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHTEPI PRIVATE TEK QSUT!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Sht 14:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apt modern 1+1 Rez. Zirkon Pediatria QSUT

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
27 Sht 12:59 Shtëpi , Tiranë

OKAZION

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Sht 14:52 Shtëpi , Tiranë

Me qera apartament ne QSUT

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 18:13 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Sht 15:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera ne zonen e QSUT

Numri i dhomave: 1,5
07 Sht 16:35 Shtëpi , Tiranë

Apartament i mobiluar 50m2 mbi fushen e sportit. 46,000€

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Sht 12:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 tek Rr Siri Kodra , 350 euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Gush 14:00 Shtëpi , Tiranë

Jap 2+1 me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Gush 10:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Brenda Spitalit QSUT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Gush 00:01 Shtëpi , Tiranë

Super Apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Gush 23:55 Shtëpi , Tiranë

Super Apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
16 Gush 10:02 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera Brenda spitalit QSUT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Gush 22:36 Shtëpi , Tiranë

shesim shtepi 2+1

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Korr 08:58 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1Rruga Niko Avrami, tek spitali QSUT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Qer 20:47 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Maj 13:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet Zyre me qera ne Rrugen Bardhyl

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Nën 17:44 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere me qera prane QSUT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Qer 22:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 per qera

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Maj 23:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet 1+1 prane Qsut

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
11 Maj 16:36 Shtëpi , Tiranë

Garsionere 1+1 me qira perballe QSUT

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
26 Sht 13:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 e mobiluar, prane qsut

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Sht 09:24 Shtëpi , Tiranë

1+1 47000€ afer qsut

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
01 Korr 23:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi 1+1 afer spitalit QSUT

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Qer 17:23 Shtëpi , Tiranë

Kerkohet 1 djal per Ndarje qeraje

5 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
07 Maj 15:47 Shtëpi , Tiranë

jepet me qira kati i pare i nje vile tek QSUT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
30 Jan 12:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Tet 23:46 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament Prane Qsut

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Tet 11:15 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI 75m katror prane QSUT

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Gush 18:48 Shtëpi , Tiranë

Shitet vile 2 kateshe.

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
23 Qer 11:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Shk 17:35 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
20 Nën 12:36 Shtëpi , Tiranë

Shkembej ap 2 plus 1 me nje ap 1 plus 1

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Korr 11:20 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me QERA prane spitaleve QSUT

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
28 Qer 14:48 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne Shitje

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Shk 10:15 Shtëpi , Tiranë

Klodian

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Jan 11:52 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qsut | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione