Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qera apartament | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 1307
Vlorë , 116
Durrës , 106
Fier , 26
Sarandë , 23
Shkodër , 18
Korçë , 16
Elbasan , 16
Pogradec , 11
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qera apartament,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qera apartament Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar ne pazari i ri tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:00 Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:41 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera ne lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:17 Shtëpi , Kavajë

Vila në shitje

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet nderrohet Tirane apartament 2+1 73 m

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:31 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 80M2 400 EURO 21 DHJETORI RRUGA KAVAJ

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 16:37 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:39 Shtëpi , Vlorë

Apartament ne Lungomare, pamje nga deti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:19 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 (GARSONIERE)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:19 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera (3+1+2blk) Rajoni nr 4

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:02 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera perball Delijorgjit

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:27 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek rrapi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 10:25 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera mujore garzoniere ne lungomare

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 10:06 Shtëpi , Lushnjë

Jepet me qera hyrje 2+1 ne nje shtepi private

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 09:58 Shtëpi , Durrës

Qera ditore Durres / Daily rent Durres duke filluar nga 30€

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 00:53 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT I MOBILUAR ME QERA

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Sht 18:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera tek 5 maj , 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Sht 17:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 tek Komuna Parisit , 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
27 Sht 17:54 Shtëpi , Durrës

Jepet apartament 3+1 me qera tek Ura Dajlanit , 600 euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
27 Sht 15:34 Shtëpi , Elbasan

Apartament 1+1

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Sht 12:02 Shtëpi , Tiranë

A.me qera 350 euro (Kodra Diellit) 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Sht 11:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1+Parkim(21 dhjetori ) 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Sht 17:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 prane shkolles se Baletit , 550

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Sht 17:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 mbrapa Kesh-it

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
26 Sht 13:25 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera Secret Garden Residence

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 12:57 Shtëpi , Fier

Jepet me qera ose shitet

Numri i dhomave: 1
26 Sht 12:57 Shtëpi , Fier

Jepet me qera ose shitet

Numri i dhomave: 2
25 Sht 00:10 Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 2+1+2 (banja)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Sht 21:03 Shtëpi , Fier

Jepet banesa pa qira ne fier

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Sht 14:22 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qera totalisht i mobiluar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Sht 11:56 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tirane. 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 17:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi me Qera (*KINOSTUDIO* tek Fakulteti i mjekesis)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 17:15 Shtëpi , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 (*Tek Rruga KOSOVAREVE*)

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:02 Shtëpi , Pogradec

:) ***SUPER*** POGRADEC!!! leshohet me qera.

145 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Sht 15:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 45000 leke ne Qytet Studenti

450 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Sht 15:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1 350 euro te Kodra e Diellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 00:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Sht 23:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Sht 12:05 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 3+1 (Stacioni Trenit) 350 mije leke

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qera apartament | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione