Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera ditore | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Korçë , 135
Vlorë , 77
Tiranë , 23
Fier , 18
Durrës , 17
Sarandë , 13
Pogradec , 12
Lezhë , 3
Berat , 1
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera ditore,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera ditore Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:48 ,

Qera ditore Durres / Daily rent Durres duke filluar nga 30€

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:26 ,

JEPET ME QERA, DITORE, JAVORE, MUJORE, AFFITTIAMO

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:17 ,

Jepet me qera Ditore Grandpa's House

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Gush 14:05 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
08 Gush 15:21 ,

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
06 Gush 21:05 ,

Apartament me qera ditore te fusha e aviacionit

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Gush 23:33 ,

Sarande jepet me qera .

Numri i dhomave: 3
04 Gush 21:45 ,

Shpi pushimi Qera ditore

30 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
31 Korr 10:59 ,

Shtepi me qera

35 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
30 Korr 22:19 ,

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
30 Korr 19:24 ,

JEPET SHTEPI (2+1) ME QERA DITORE PER PLAZHISTA

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Korr 11:02 ,

APARTAMENT i rri me qera ditore.

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Korr 19:36 ,

Apartament me qera ditore Vlore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Korr 19:04 ,

Jepet shtepi me qera ditore .

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
20 Korr 21:08 ,

Shtepi plazhi

38 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
19 Korr 12:18 ,

Shtepi me qera ditore per 1 ose 2 persona

1 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
18 Korr 16:56 ,

Jepet Dhome Druri Me Qera !

30 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Korr 10:57 ,

Shtepi me qera ditore-Sarandë

50 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Korr 20:04 ,

Apartament me qera ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
14 Korr 10:54 ,

Qera ditore Berat

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
12 Korr 10:09 ,

Shtepi Pushimi Pogradec

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
10 Korr 23:32 ,

Jepet Shtepi (2+1) me qera ditore per plazhista

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Korr 12:33 ,

Apartment me qera ditore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
09 Korr 12:33 ,

Apartment me qera ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
09 Korr 12:33 ,

Apartment me qera ditore ose vjetore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
08 Korr 14:50 ,

Shtepi me qera ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
07 Korr 19:16 ,

Jepet Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 2
07 Korr 16:36 ,

Apartament me Qera Ditore Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
07 Korr 11:43 ,

Jepet shtepi me qera ditore

Numri i dhomave: 2
04 Korr 18:25 ,

apartament me qera

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
04 Korr 17:28 ,

Apartament me qera ditore 40 euro

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
03 Korr 11:19 ,

Jepet apartament ditore me qera 50 euro

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Korr 11:17 ,

shtëpi me qera për plazh

Numri i dhomave: 2
02 Korr 11:16 ,

shtëpi me qera për pla

Numri i dhomave: 2
01 Korr 17:36 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
26 Qer 10:26 ,

Jepen shtepi me qera ditore/javore/mujore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
21 Qer 18:28 ,

Jepet shtepi me qera ditore ne Korce

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
19 Qer 21:40 ,

Jepet Shtepi Me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Qer 19:06 ,

Jepet me qera ditore

Numri i dhomave: 2
17 Qer 11:35 ,

Shtepi Pushimi Vuno

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Qer 09:17 ,

Apartament me qera per sezon, tek 7 pallatet, Lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Qer 10:53 ,

Shtepi me qera ditore

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Qer 22:57 Agjent për shitje të pronës ,

JEPET ME QERA - APARTAMENT (1+1) - PAZARI I RI !

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Qer 13:48 ,

Super ambjent me qera ditore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
12 Qer 23:36 ,

Shtepi plazhi ne golem durres tek Miami Beach 150 m l detit

30 EUR / javor

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
12 Qer 18:18 ,

Shtepi per plazh

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera ditore | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione