Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golem | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Durrës , 110
Kavajë , 39
Tiranë , 12
Lushnjë , 8
Shkodër , 8
Vlorë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golem,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golem Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:31 ,

Shitet okazion shtepi pushimi.

Numri i dhomave: 2
Dje 23:31 ,

Okazion me hipoteke

38 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 12:14 ,

Shitet shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Qer 14:34 ,

Lushnje, Shitet vile 2 kateshe, Golem

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Qer 11:57 ,

Shtepi dy kateshe ne Golem

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
12 Qer 23:36 ,

Shtepi plazhi ne golem durres tek Miami Beach 150 m l detit

30 EUR / javor

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
12 Qer 20:39 ,

Shitet Shpi Golem

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Qer 22:00 ,

Jepet shtepi 1+1 me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
03 Qer 00:33 ,

Apartament ne Golem

108 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
16 Maj 11:15 ,

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Golem

52 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Maj 11:37 ,

Vile Luksoze ne Golem!

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 17:07 ,

Shtepi plazhi

25 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
22 Pri 09:32 ,

Shtepi private, Golem,Kavaje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Pri 13:39 ,

Shtepi me qera ditore Golem

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Pri 19:10 ,

1+1 37000euro ne Golem

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 23:39 ,

Garsoniere me qera, Golem,Durres

Numri i dhomave: 1
15 Pri 15:46 ,

Apartament 1+1 Golem

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Pri 23:08 ,

Shitet hyrje 72 m2 per arsye emigrimi

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Pri 16:05 ,

Apartament ne shitje 1+1 ne Golem

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Pri 12:09 ,

Shpi 1+1 ne Golem

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Mar 12:01 ,

Shitet apartament 2+1 GOLEM

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Mar 15:11 ,

Shtepi me qera ditore

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Mar 18:13 ,

Shtepi me qera ditore

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Shk 23:26 ,

Shitet 1+1 ne plazh golem

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Jan 21:17 ,

shes apartament ne golem buze deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Dhj 09:18 ,

Shitet shtepi plus toke.cmimi okazion!!

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
29 Tet 10:14 ,

Shitet apartament

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Tet 19:07 ,

OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

Numri i dhomave: 8
23 Sht 16:34 ,

Shitet objekti i gjith.

170 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
13 Gush 12:14 ,

JEPET ME QERA DITORE PER PLAZH NGJITUR ME HOTEL MAJESTIK

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Gush 14:23 ,

Okazion shitet toke truall 2000€ ne autostrade e lushnjes.

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golem | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione