Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Deti | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Vlorë , 210
Durrës , 186
Sarandë , 74
Tiranë , 21
Lezhë , 18
Kavajë , 13
Shkodër , 7
Fier , 5
Elbasan , 4
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Deti,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Deti Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:00 ,

Ksamil shtepi pushimi 8 hyrje , 300 metra nga Deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 40
Dje 17:36 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
Dje 15:28 ,

Shitet shtepi plazhi Durres

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 13:06 ,

Qera ditore Durres / Daily rent Durres duke filluar nga 20€

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 12:32 ,

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 08:41 ,

Dhoma plazhi me qera

Numri i dhomave: 4
30 Qer 22:06 ,

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
30 Qer 11:55 ,

APARTAMENT i rri me qera ditore.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Qer 23:02 ,

Shtepi pushimi Darzeze-Fier

1 LEK

Numri i dhomave: 1,5
26 Qer 19:06 ,

Vetem 180 m nga deti

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Qer 19:22 ,

shtepi plazhi

35 EUR / javor

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Qer 15:42 ,

Shitet apartament pamje nga deti 2+1+2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Qer 08:42 ,

Shitet, Shtepi Private

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
23 Qer 05:23 ,

Shtepi Plazhi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Qer 21:46 ,

Shitet shtepia

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Qer 19:09 ,

Shitet shtepi Plazhi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Qer 19:04 ,

Shtepi Plazhi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Qer 11:57 ,

Shtepi dy kateshe ne Golem

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
17 Qer 09:17 ,

Apartament me qera per sezon, tek 7 pallatet, Lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Qer 13:02 ,

Shitet apartament 2+1+2+ garazh ne Radhime, Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
13 Qer 13:02 ,

Shitet

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Qer 12:36 ,

Shitet shtepi

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
11 Qer 00:38 ,

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
09 Qer 12:48 ,

Apartament 2+1 ne shitje tek Plazhi vjeter

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Qer 13:57 ,

Apartament ne shitje

Numri i dhomave: 2
07 Qer 10:48 ,

Shitet shtepi 3 kate

1 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Qer 10:32 ,

Shtepia private ne Ksamil

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
03 Qer 14:27 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË FSHATIN BORSH, HIMARË

400 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Qer 10:02 ,

Apartamenti shitet 2+1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Qer 00:33 ,

Apartament ne Golem

108 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Deti | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • deti në kategorinë Apartamente
  • deti në kategorinë Vendbanime
  • Deti në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • deti në kategorinë Shtëpi
  • Deti në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy
  • deti në kategorinë Apartamente
  • Deti në kategorinë Shtëpi
  • Deti në kategorinë Vila
  • Deti në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Deti në kategorinë Shtëpi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione