Pogradec | Vendbanime | Shtëpi

02 Sht 15:44 ,

Shtepi me qera ditore

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
24 Qer 00:28 ,

Shitet shtepia

25 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
13 Sht 15:38 ,

Ofertat e Shtatorit

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
04 Sht 17:38 ,

Jepet shtepi me qera

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
16 Korr 18:47 ,

Shtepi me qera

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
24 Mar 15:09 ,

Okazjon shtitet hyre pallati

40 LEK

Numri i dhomave: 2,5
07 Nën 08:14 ,

Shitet hyrje 1 + 1 dhe dyqan 33 m2

45 LEK

Numri i dhomave: 2
02 Tet 17:54 ,

Shitet

50 LEK

Numri i dhomave: 1
08 Dhj 17:32 ,

Kerkoj te nderroj me yrje 1+1

52 LEK

Numri i dhomave: 4
29 Nën 22:47 ,

Shitet2+1behet dhe3+1 okazin

58 LEK

Numri i dhomave: 4
09 Shk 13:45 ,

Jepet me qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
14 Tet 16:16 ,

Shitet Shtepia ✅✅

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 80
20 Sht 15:03 ,

KERKOHET FIRME NDERTIMI

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
07 Shk 12:59 ,

Vile ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 10
18 Jan 23:37 ,

Shitet Shtepi private

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
10 Jan 15:04 ,

OKAZION!! SHITET SHTEPIA NE QENDER TE POGRADECIT

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Qer 06:05 ,

shtëpi e re në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
09 Qer 16:03 ,

dhoma plazhi

2 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Maj 21:03 ,

Shtepi me qera perpushime verore ,Pogradec

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
31 Maj 20:55 ,

Shtepi me qera per pushime verore

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
20 Maj 22:38 ,

Shtepi me qera per pushime verore

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
04 Sht 17:38 ,

Jepet hyrje pallati me qera

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Qer 12:45 ,

Apartament me qera ditore ose javore ne Pogradec

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
04 Korr 14:41 ,

shtepi me qera memelisht

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Korr 21:33 ,

Apartament me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Korr 16:11 ,

Apartments Villa Braho

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Korr 15:00 ,

SHTEPI PUSHIMI

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
08 Qer 00:11 ,

Shtepi me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
22 Qer 20:26 ,

Shtepi me qera sezonale

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
18 Gush 14:47 ,

shtepi 3 katshe

50 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Gush 10:49 ,

Leshohet shtepia me qira

8 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Gush 22:10 ,

Okazion

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Mar 22:40 ,

Shpi ne pogradec

100 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
24 Gush 20:36 ,

Shtepi

120 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Jan 14:34 ,

Shtepi ne Pogradec

140 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
15 Dhj 01:50 ,

Shitet 65 m2 pallat i ri

35 000 LEK

Numri i dhomave: 2
02 Jan 13:47 ,

shitet hyrje

45 000 LEK

Numri i dhomave: 2
10 Korr 09:19 ,

Shtepi ne pogradec me pamje nga liqeni

380 EUR

Numri i dhomave: 3,5
26 Qer 16:21 ,

Shtepi Private

60 000 LEK

Numri i dhomave: 3
09 Nën 18:23 ,

shtepi

650 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
25 Sht 00:29 ,

Shitet vila ne pogradec

100 000 LEK

Numri i dhomave: 4
23 Nën 09:55 ,

okazion vetem per. pak kohe !!!!!

140 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
31 Dhj 19:02 ,

Shtepi e re dykateshe ne Shitje

1 223 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80


Në fillim