Toka | Pogradec | Vendbanime | Shtëpi

06 Gush 17:21 ,

Shtepi OKAZION deri ne dhjetor

60 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Jan 07:56 ,

SHTEPI 3 KATSHE PLUS 1600 M2 TOKE RR.NEHEMIA

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
14 Dhj 13:02 ,

Shitet truall okazion

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
24 Nën 23:27 ,

shotet vile ne pogradec

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Nën 22:27 ,

Shitet vile ne pogradec

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Maj 16:28 ,

Vile ne Pogradec

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
01 Mar 19:51 ,

shtepi

Numri i dhomave: 5
05 Korr 22:09 ,

Ndertese me 4 kate

Numri i dhomave: 6
18 Mar 16:43 ,

shitje shtepie

45 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 90

  • Toka në kategorinë All Category
  • Toka në kategorinë All Category
  • Toka në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Toka në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Toka në kategorinë All Category
  • Toka në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim