Shitet okazion | Pogradec | Vendbanime | Shtëpi

Dje 12:27 ,

Shitet shtepi banimi (OKAZION)

7 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
03 Tet 21:11 ,

Okazion Shtepi Pogradec

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Sht 16:04 ,

Shitet Vile OKAZION!!!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Gush 18:40 ,

Shitet Shtëpi OKAZION

Numri i dhomave: 5
17 Gush 20:04 ,

Shitet shtepi per arsye emigrimi !!!

17 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
13 Gush 11:35 ,

Okazion ... Garzoniere + dyqan

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
06 Gush 17:21 ,

Shtepi OKAZION deri ne dhjetor

60 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Maj 18:18 ,

Hyrje (2+1) + Dyqan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 13:02 ,

Shitet truall okazion

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
25 Sht 00:29 ,

Shitet vila ne pogradec

100 000 LEK

Numri i dhomave: 4
08 Sht 12:10 ,

Okazion!!!

Numri i dhomave: 4
10 Jan 15:04 ,

OKAZION!! SHITET SHTEPIA NE QENDER TE POGRADECIT

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Jan 15:44 ,

Okazion

Numri i dhomave: 9
29 Nën 22:47 ,

Shitet2+1behet dhe3+1 okazin

58 LEK

Numri i dhomave: 4
07 Tet 18:11 ,

Super okazion Shtepi banimi ne lin

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Sht 18:52 ,

Shtepi ne Pogradec

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
06 Maj 09:27 ,

Okazion shitet shtepi

Numri i dhomave: 5
23 Pri 20:28 ,

Okazion

40 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
18 Pri 01:04 ,

Okazion

40 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
21 Mar 12:53 ,

Shitet hyrje OKAZION

10 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Gush 14:34 ,

Okazion...

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
17 Pri 11:17 ,

Okazion!!??????!!!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
10 Shk 12:48 ,

Okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Nën 09:55 ,

okazion vetem per. pak kohe !!!!!

140 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
29 Maj 09:06 ,

Shtepi Private. Okazion

60 000 EUR

Numri i dhomave: 8


Në fillim