S | Pogradec | Vendbanime | Shtëpi

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Nën 21:56 ,

jepet shtepi me qera ne pogradec

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
26 Nën 20:54 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
26 Nën 09:53 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
24 Nën 17:49 ,

Shtëpi private me hipoteke

60 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 9
23 Nën 14:07 ,

Pallat

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
23 Nën 12:31 ,

Shtepi ne remenj 4 dhoma

16 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Nën 21:06 ,

Shtepi ne majen e kalase pogradec

10 LEK

Numri i dhomave: 2
17 Nën 13:42 ,

Jepet me qera vile 2 katëshe!

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
17 Nën 13:26 ,

shitet shptepi 150 meter katror

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150


Në fillim