Hyrje | Pogradec | Vendbanime | Shtëpi

03 Tet 21:11 ,

Okazion Shtepi Pogradec

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Sht 17:38 ,

Jepet hyrje pallati me qera

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
04 Sht 17:38 ,

Jepet shtepi me qera

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Gush 16:51 ,

Shtepi private e mobiluar "Pogradec"

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
13 Gush 11:35 ,

Okazion ... Garzoniere + dyqan

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
16 Korr 18:47 ,

Shtepi me qera

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
06 Qer 22:12 ,

Shtëpi private me hipoteke

60 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 9
31 Maj 18:18 ,

Hyrje (2+1) + Dyqan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Maj 21:08 ,

Hyrje 2+1

Numri i dhomave: 3
25 Shk 19:20 ,

Shtëpi ne Pogradec

Numri i dhomave: 3
28 Nën 17:45 ,

Shtepi pushimi !!!!

Numri i dhomave: 3
07 Nën 08:14 ,

Shitet hyrje 1 + 1 dhe dyqan 33 m2

45 LEK

Numri i dhomave: 2
08 Korr 19:42 ,

Shitet Hyrje

Numri i dhomave: 4
24 Qer 16:58 ,

Shitet Hyrje ( 30 Milion ) Badiava

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 17:30 ,

Hyrje me qera

Numri i dhomave: 2
28 Pri 18:23 ,

shitet shtepi private

15 000 000 LEK

Numri i dhomave: 8
02 Jan 13:47 ,

shitet hyrje

45 000 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Gush 11:20 ,

Shitet Shtepi 1+1

Numri i dhomave: 1,5
11 Qer 11:55 ,

Shitet shtepi 2+1

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Maj 08:26 ,

Apartament ne Pogradec

55 100 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Maj 09:27 ,

Okazion shitet shtepi

Numri i dhomave: 5
03 Maj 15:51 ,

Vile

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
24 Mar 15:09 ,

Okazjon shtitet hyre pallati

40 LEK

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 12:53 ,

Shitet hyrje OKAZION

10 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Sht 11:13 ,

Shtepi private ne Pogradec

90 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
05 Korr 18:11 ,

Hyrje 1+1 14.500€

Numri i dhomave: 2
24 Pri 21:34 ,

Vile Afer Liqenit

200 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
24 Jan 12:07 ,

Shtepi ne katin e tret

5 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40


Në fillim