Dyqane me qera | Pogradec | Vendbanime | Shtëpi

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Tet 12:27 ,

Shitet shtepi banimi (OKAZION)

7 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
27 Tet 10:10 ,

Shitet shtepi ne pogradec

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
24 Tet 18:24 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
23 Tet 11:48 ,

Apartament 1+1 Pogradec

3 200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
19 Tet 21:57 ,

Shtepi Private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Tet 17:41 ,

SHTEPI PUSHIMI POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
14 Tet 16:16 ,

Shitet Shtepia ✅✅

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 80


Në fillim