Shtepi me qera per studentp | Mat | Vendbanime | Shtëpi

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


25 Nën 16:28 ,

Shitet shtepi ne qytetin e Burrelit

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Nën 10:53 ,

Shitet apartamemt 2+1 Burrel

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Nën 12:04 ,

Shitet shtepi

40 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Tet 16:06 ,

Shitet shtepi

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
15 Tet 19:41 ,

Shitet shtepi

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
21 Mar 18:32 ,

Shitet .nga rruzhdiu

Numri i dhomave: 2
22 Tet 12:05 ,

Shtepi private

21 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Tet 14:00 ,

Shitet shtepi ne burrel

950 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Tet 10:10 ,

Pallat

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Në fillim