Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi private | Lezhë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi private,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi private Të gjitha | Shtëpi | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Gush 10:22 ,

Shitet shtepi private ne Ishull Lezhe

80 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
04 Gush 20:21 ,

Shtepi private me dokumenta te rregullta.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Pri 19:20 ,

Jap me qera shtepine

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Mar 20:54 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE NE ISHULL LEZHE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
30 Mar 11:52 ,

Shitet shtepi private bashke me lokal

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
19 Mar 09:00 ,

Shiten dy shtepi private okazion

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
18 Mar 11:10 ,

SHITET SHTEPI NE LEZHE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Mar 22:18 ,

Shitet Shtepi Private Ne Ishull Lezhe

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
11 Mar 01:14 ,

Shitet Shtepi private ne Ishull Lezhe

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
17 Shk 09:58 ,

Okazion Shiten 2 shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 11:04 ,

Okazion 2 Shtepi Private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 10:51 ,

Shiten 2 Shtepia Private Okazion

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Tet 14:10 ,

shitet shtepi private bashk me truall toke

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
14 Sht 19:36 ,

Shitet shtepi private + 5dynym toke

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Tet 21:15 ,

Shitet shtepi private e hipotekuar

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Shk 20:32 ,

Shtepi Private

Numri i dhomave: 7
02 Nën 12:21 ,

Shtepi private

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Sht 16:45 ,

!!!OKAZION!! Shtepi private 3+1+2 Lezhe

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
27 Gush 22:35 ,

Shtepi private ne Lezhe

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Maj 01:11 ,

Shtepi private lezhe

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Pri 20:24 ,

Shitet Shtepi Private +15 Dylym Toke !

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
10 Nën 18:21 ,

Shtepi private

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
10 Nën 17:53 ,

Shtepi private

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
01 Tet 10:02 ,

Shtepi private

7 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
15 Sht 18:39 ,

Shitet Shtepi Private Ne Rrile, Lezhe

300 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
20 Shk 12:05 ,

Shtepi prej 260m2 ne Lezhe

80 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
18 Nën 14:21 ,

Shtepi Private 3 Kate ne Lezhe

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
14 Nën 14:34 ,

Shtepi private bashke me 15 dylym toke

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
16 Gush 09:53 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:58 ,

Shtepi Private 3+1 me 1500 m 2 toke ne Lezhe

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
10 Jan 19:49 ,

Okazion!!! Shes Shtepi

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi private | Të gjitha | Shtëpi | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione