Shtepi | Lezhë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Të gjitha | Shtëpi | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:18 ,

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Pri 13:03 ,

Shtepi shitet ose nderrohet.

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Pri 11:06 ,

Shtepi private 2+1.

75 000 EUR

11 Pri 19:24 ,

Shitet

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
06 Pri 13:41 ,

shes shtepi 2 kateshe

1 LEK

Numri i dhomave: 8
09 Mar 22:06 ,

Shitet Shtepi me hipotek

84 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
03 Mar 14:00 ,

Shtepi banimi + toke

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
21 Shk 11:37 ,

shtepi 1 kateshe

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Jan 14:21 ,

OKAZION vetem per pak dit

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Jan 12:57 ,

Shitet Shtepi

52 EUR

Numri i dhomave: 3,5
28 Dhj 06:35 ,

Shtepi ne Lezhe

85 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
25 Dhj 15:25 ,

SHTEPI NE SHITJE

Numri i dhomave: 8
30 Tet 10:23 ,

SHTEPI 3+1 LEZH

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Tet 21:15 ,

Shitet shtepi private e hipotekuar

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Sht 12:33 ,

Shitet okazion

Numri i dhomave: 5
10 Sht 00:17 ,

Shpi

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Sht 18:42 ,

Shes Shtepi me toke. Ishull Lezhe

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Gush 15:03 ,

Shtepi banimi

Numri i dhomave: 5
07 Korr 20:27 ,

KOMPLEKSI NE TALE LEZHE

70 000 EUR

09 Qer 08:10 ,

Shtepi Banimi ose pushimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Qer 07:49 ,

Shtepi Plazhi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Qer 18:45 ,

Shtepi Plazhi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Maj 21:39 ,

Shtepi Banimi ose pushimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Maj 00:55 ,

“OKAZION”Shitet super shtepi

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Pri 10:30 ,

Shtepi private ne Lezhe

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
24 Pri 13:36 ,

Okazion!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
06 Mar 18:42 ,

viktor appartment

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
06 Mar 17:04 ,

SHITET SUPER SHTEPI NE SHENGJIN

28 600 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Shk 20:32 ,

Shtepi Private

Numri i dhomave: 7
31 Jan 10:41 ,

Shtepi 1+1

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Dhj 19:15 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
19 Dhj 19:35 ,

Shitet

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
18 Dhj 19:02 ,

Shtepi ne lezhe

1 LEK

Numri i dhomave: 2
03 Dhj 11:46 ,

Shitet shtepi ne Lezhe me dokumenta te rregullta

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
30 Nën 21:57 ,

Shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
02 Nën 12:21 ,

Shtepi private

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Tet 22:27 ,

Shtepi 2 kate . okazionnn

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
17 Tet 19:47 ,

Shtepi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
16 Sht 16:45 ,

!!!OKAZION!! Shtepi private 3+1+2 Lezhe

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
07 Sht 11:44 ,

Shtepi me hipotek ne Lezhe

82 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
29 Gush 14:48 ,

Shitet shtepi

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Gush 22:35 ,

Shtepi private ne Lezhe

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Gush 14:01 ,

Shtepi ne Lezhe

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Korr 22:05 ,

Jepet me qera shtepi ne zonen e shengjinit

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione