Lezhë | Vendbanime | Shtëpi | MerrJep

Dje 22:45 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepi

52 EUR

Numri i dhomave: 3,5
17 Nën 05:46 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

40 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
16 Nën 09:30 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private ne Lezhe

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
15 Nën 19:02 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepia . OKAZION !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
02 Nën 12:21 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Tet 22:27 Shtëpi , Lezhë

Shtepi 2 kate . okazionnn

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Tet 16:17 Shtëpi , Lezhë

Shitet shtepia 2+1 90 m2 tek turizmi Molla 45.000€

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Tet 11:22 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepi

52 EUR

Numri i dhomave: 3,5
17 Tet 19:47 Shtëpi , Lezhë

Shtepi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
10 Tet 17:19 Shtëpi , Lezhë

Shitet apartament

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Tet 15:15 Shtëpi , Lezhë

OKAZION SHITET SHTEPIA

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Sht 14:38 Shtëpi , Lezhë

Shiten dy hyrje ne Shengjin

Numri i dhomave: 6
26 Sht 19:41 Shtëpi , Lezhë

Shitet

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Sht 21:41 Shtëpi , Lezhë

SHITET SHTEPIA

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Sht 21:44 Shtëpi , Lezhë

Okazion Shitet Apartament

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Sht 16:45 Shtëpi , Lezhë

!!!OKAZION!! Shtepi private 3+1+2 Lezhe

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
07 Sht 11:44 Shtëpi , Lezhë

Shtepi me hipotek ne Lezhe

82 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Sht 16:15 Shtëpi , Lezhë

APARTAMENT 94 M

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Gush 14:48 Shtëpi , Lezhë

Shitet shtepi

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Gush 22:58 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Gush 22:35 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private ne Lezhe

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Gush 14:01 Shtëpi , Lezhë

Shtepi ne Lezhe

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Korr 22:05 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera shtepi ne zonen e shengjinit

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Qer 19:38 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
21 Qer 12:46 Shtëpi , Lezhë

TOKE 1200 M2 + SHTEPI NE AUTOSTRADE LEZHE

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
08 Qer 18:48 Shtëpi , Lezhë

Japim shtepia dhe zyra me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
30 Maj 01:11 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private lezhe

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Maj 11:09 Shtëpi , Lezhë

dere duralumini me shine

100 LEK

Numri i dhomave: 1
22 Maj 22:17 Shtëpi , Lezhë

Super Apartament Pushimi ne Shengjin (Pamje Deti)

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Pri 20:24 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepi Private +15 Dylym Toke !

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
27 Pri 20:18 Shtëpi , Lezhë

SHTËPI DY KATE...

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
27 Pri 17:11 Shtëpi , Lezhë

Shitet dhe nderrohet shtepi private.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Pri 23:30 Shtëpi , Lezhë

Shtepi 3+1

Numri i dhomave: 4
25 Pri 19:18 Shtëpi , Lezhë

Objekti: 2kt Sherbim dhe 3kt Banim

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
25 Pri 10:24 Shtëpi , Lezhë

Shtepi ne plazhin e Shengjinit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Pri 15:41 Shtëpi , Lezhë

Shtëpi banimi ne Lezhe

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
Në fillim