Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lezhë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:50 ,

Shitet Objekt Per Biznes Lezhe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
Dje 20:20 ,

Shitet Shtepia

67 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
30 Qer 21:36 ,

Shtepi me qera 2+1 Tale, Lezhe

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
28 Qer 09:57 ,

shitet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Qer 22:49 ,

Jepet me qera shtepi 2+1 ne Tale, Lezhe

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Qer 21:46 ,

Shitet shtepia

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Qer 06:50 ,

jepet shpi me qera after hotelit te gjuetis

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
31 Maj 02:25 ,

Shitet shtëpi 1 katëshe poshtë lagjes se shaljanëve

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 02:25 ,

Shitet shtëpi 1 katëshe poshtë lagjes se shaljanëve

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 02:25 ,

Shitet shtëpi 1 katëshe poshtë lagjes se shaljanëve

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 02:25 ,

Shitet shtëpi 1 katëshe poshtë lagjes se shaljanëve

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 02:25 ,

Shitet shtëpi 1 katëshe poshtë lagjes se shaljanëve

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 02:25 ,

Shitet shtëpi 1 katëshe poshtë lagjes se shaljanëve

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Maj 16:25 ,

Banesë

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Maj 16:04 ,

dyqan kati 1 140m² godinë me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
27 Maj 11:55 ,

Shitet shtepi 3+1

Numri i dhomave: 4
26 Maj 18:43 ,

JEPET ME QERA DITORE

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
25 Maj 11:39 ,

Shitet shtepi private ne Ishull Lezhe

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Maj 21:01 ,

Shitet shtepi banimi

Numri i dhomave: 5
11 Maj 11:18 ,

OKAZION Shitet Vile ne Lezhe

Numri i dhomave: > 10
30 Pri 13:10 ,

Shtepi

47 730 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Pri 08:12 ,

Shitet shtepia 2 kat.

1 LEK

Numri i dhomave: 8
17 Pri 23:26 ,

Shitet shtëpia private

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Pri 16:13 ,

Shitet apartament

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Pri 11:10 ,

OKAZION..SHITET APARTAMENT NE LEZHE 2+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Pri 19:20 ,

Jap me qera shtepine

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Mar 20:54 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE NE ISHULL LEZHE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
30 Mar 11:52 ,

Shitet shtepi private bashke me lokal

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
19 Mar 09:00 ,

Shiten dy shtepi private okazion

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
18 Mar 11:10 ,

SHITET SHTEPI NE LEZHE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Mar 11:04 ,

SHITET SHTEPI 145 M + 5120 M TOKE NE LEZHE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Mar 06:49 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 6
14 Mar 22:18 ,

Shitet Shtepi Private Ne Ishull Lezhe

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
11 Mar 01:14 ,

Shitet Shtepi private ne Ishull Lezhe

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
17 Shk 09:58 ,

Okazion Shiten 2 shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 11:04 ,

Okazion 2 Shtepi Private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 10:51 ,

Shiten 2 Shtepia Private Okazion

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Shk 10:05 ,

SHITET SHTEPI BANIMI

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Shk 09:44 ,

Shitet Shtepi me hipotek

82 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione