Kurbin | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Korr 17:06 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
25 Korr 17:14 ,

Shtepi ne shitje (ose nderrohet)

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Korr 04:32 ,

Shtepi

23 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Maj 03:57 ,

shitet shtepia dy kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Maj 18:09 ,

shitet

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
18 Pri 23:47 ,

Toke per ndertim /shtepi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
18 Pri 15:03 ,

Shitet Shtëpi Private ne Laç Kurbin

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
22 Jan 11:18 ,

Okazion !

50 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Jan 20:27 ,

Shitet apartament 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Dhj 09:33 ,

Shitet

45 000 EUR

12 Dhj 08:47 ,

Shitet shtepi model elbasani

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
12 Nën 16:48 ,

Shtepi banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 5
06 Nën 16:57 ,

Shitet ose me Qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
05 Nën 22:46 ,

Laç Kurbin

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Tet 19:21 ,

Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
27 Tet 13:38 ,

Shtepi 2kateshe Fushe-Mamurras 560m2

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Tet 15:37 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
23 Sht 15:43 ,

Shitet shtepia 2 kateshe ne sanxhak

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Gush 13:12 ,

Shtepi ne Kurbin

2 300 000 LEK

Numri i dhomave: 2
18 Korr 17:27 ,

shitet

Numri i dhomave: 4
06 Korr 11:01 ,

shitet shtepi 1+1

30 LEK

Numri i dhomave: 1
09 Qer 18:43 ,

Shtepi dhe truall

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
23 Maj 03:04 ,

Shtepi Private’ Fushe-Milot !

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
30 Pri 00:13 ,

SHITET SHTEPI KARABINA

100 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Mar 17:17 ,

Shtepi ne Kurbin

Numri i dhomave: 7
10 Mar 19:50 ,

vil

Numri i dhomave: 6
04 Mar 13:12 ,

Shitet

2 700 000 LEK

Numri i dhomave: 2
08 Shk 01:24 ,

Shitet shtepi private ne Laç

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
16 Jan 20:30 ,

Shtepi ne shitje

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
05 Jan 14:51 ,

shitet shtepija

111 111 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Dhj 18:21 ,

shitet apartament

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 20:29 ,

Shtepi private

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
12 Dhj 19:12 ,

Shitet shtepia e kompletuar

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Dhj 10:29 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
04 Nën 13:31 ,

Shitet Shtepi private ,lgj nr 2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Sht 00:43 ,

Shtepi private OKAZION

83 000 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Sht 13:28 ,

shtepi

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
18 Gush 19:03 ,

Shitet shpia

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
20 Qer 13:37 ,

Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
04 Qer 11:23 ,

okazion

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Maj 16:25 ,

Gj

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Maj 07:28 ,

Shtepi ne shitje

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
30 Pri 07:48 ,

Shtepi + 3 delym toke

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
08 Pri 18:45 ,

Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin

75 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Pri 16:08 ,

Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN

75 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
07 Pri 16:01 ,

Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok

75 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
28 Nën 18:16 ,

Shes shtepi

40 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Tet 20:59 ,

Okazion Shitet Shtepi 220m2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione