22 Gush 21:23 Shtëpi , Kukës

Shtepi

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
08 Nën 13:23 Shtëpi , Kukës

Lokal dhe apartament me qira ne Kukes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
31 Mar 13:53 Shtëpi , Kukës

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
13 Dhj 16:02 Shtëpi , Kukës

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
01 Nën 11:00 Shtëpi , Kukës

Shitet Nderrohet

60 000 LEK

Numri i dhomave: 2
22 Korr 20:01 Shtëpi , Kukës

House For Rent Prishtine,Kosove

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Nën 14:35 Shtëpi , Kukës

Shtepi private Lagj 6 me hipoteke .

7 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
26 Tet 00:25 Shtëpi , Kukës

Super ofert shtepi 140 m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
08 Tet 18:40 Shtëpi , Kukës

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Tet 18:07 Shtëpi , Kukës

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Shk 17:36 Shtëpi , Kukës

Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Gush 15:04 Shtëpi , Kukës

Lagje re

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Gush 21:52 Shtëpi , Kukës

Okazion! Shitet shtëpia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Sht 19:36 Shtëpi , Kukës

Shtepi private ne Kukes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Sht 18:35 Shtëpi , Kukës

Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 03:44 Shtëpi , Kukës

Shtepi private 2 kateshe ne Kukes

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Sht 16:44 Shtëpi , Kukës

Shtepi 3 kateshe me hipotek ne Kukes

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 06:50 Shtëpi , Kukës

VILE 2-KATESHE

220 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Korr 13:22 Shtëpi , Kukës

DY VILA LAGJA E RE

300 000 EUR

09 Maj 22:06 Shtëpi , Kukës

Japim katin me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Sht 11:07 Shtëpi , Kukës

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
22 Sht 20:29 Shtëpi , Kukës

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
02 Maj 16:32 Shtëpi , Kukës

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 40
Në fillim