Kukës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Kukës , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Mar 16:31 ,

Shitet apartament 1+1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Mar 22:07 ,

Shitet apartament 1+1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Shk 09:12 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
07 Dhj 15:38 ,

Shtepi dy katshe

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
12 Tet 13:51 ,

Shtepi ne shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Tet 07:08 ,

Shtepi ne shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Tet 22:35 ,

Shtepia ne shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Gush 14:35 ,

Shitet shpia ne kukes kati 4 lagjia 6 2+1

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Gush 19:05 ,

Shtepi

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
07 Gush 19:34 ,

Shitet shtepia

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Gush 16:48 ,

OKAZION

Numri i dhomave: 1
06 Gush 10:20 ,

Dyqan 24 m² OKAZION

Numri i dhomave: 1
04 Gush 11:12 ,

Shtepia me 900 m2 Trulle

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Qer 22:05 ,

Shitet vile 3 kateshe,furre buke,truall 350 m2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Pri 04:44 ,

Shtepi private 2 kateshe ne Kukes

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Pri 19:46 ,

Kukes

40 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
22 Dhj 22:28 ,

Shitet banesa ne Shengjin

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
08 Tet 18:40 ,

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Tet 18:07 ,

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Nën 11:00 ,

Shitet Nderrohet

60 000 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Sht 18:35 ,

Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Gush 15:04 ,

Lagje re

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Gush 21:52 ,

Okazion! Shitet shtëpia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Korr 20:01 ,

House For Rent Prishtine,Kosove

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
09 Maj 22:06 ,

Japim katin me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Nën 13:23 ,

Lokal dhe apartament me qira ne Kukes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
27 Sht 11:07 ,

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
02 Sht 19:36 ,

Shtepi private ne Kukes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Gush 09:20 ,

Shitet shtepi private Lagjia Re Kukes

120 000 LEK

Numri i dhomave: 10
31 Mar 13:53 ,

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Shk 17:36 ,

Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Dhj 16:02 ,

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Tet 00:25 ,

Super ofert shtepi 140 m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
22 Sht 20:29 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
02 Sht 16:44 ,

Shtepi 3 kateshe me hipotek ne Kukes

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Maj 16:32 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 40
14 Korr 13:22 ,

DY VILA LAGJA E RE

300 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione