Kukës | Vendbanime | Shtëpi

Dje 06:55 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
25 Shk 03:44 ,

Shtepi private 2 kateshe ne Kukes

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Dhj 22:28 ,

Shitet banesa ne Shengjin

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
12 Nën 14:35 ,

Shtepi private Lagj 6 me hipoteke .

7 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
08 Tet 18:40 ,

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Tet 18:07 ,

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Gush 21:23 ,

Shtepi

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
01 Nën 11:00 ,

Shitet Nderrohet

60 000 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Sht 18:35 ,

Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Gush 15:04 ,

Lagje re

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Gush 21:52 ,

Okazion! Shitet shtëpia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Korr 20:01 ,

House For Rent Prishtine,Kosove

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
09 Maj 22:06 ,

Japim katin me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Nën 13:23 ,

Lokal dhe apartament me qira ne Kukes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
27 Sht 11:07 ,

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
02 Sht 19:36 ,

Shtepi private ne Kukes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Gush 09:20 ,

Shitet shtepi private Lagjia Re Kukes

120 000 LEK

Numri i dhomave: 10
31 Mar 13:53 ,

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Shk 17:36 ,

Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Dhj 16:02 ,

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Tet 00:25 ,

Super ofert shtepi 140 m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
22 Sht 20:29 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
02 Sht 16:44 ,

Shtepi 3 kateshe me hipotek ne Kukes

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Maj 16:32 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 40
14 Korr 13:22 ,

DY VILA LAGJA E RE

300 000 EUR

Në fillim