Krujë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:05 ,

Shitet shtepi private Thumane

23 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:12 ,

Shitet shtepia cmim okazion

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Korr 19:25 ,

Shitet/nderrohet shtepi

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Korr 07:37 ,

Shitet 2680m2 siperfaqe totale

1 EUR

Numri i dhomave: 8
30 Qer 18:14 ,

Shtepi private

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
30 Qer 17:54 ,

Hyrje bashkohore

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
10 Qer 19:46 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
04 Qer 16:44 ,

Shtepu

40 LEK

Numri i dhomave: 4
31 Maj 23:33 ,

shitet shtepi + 500m² toke

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
31 Maj 12:41 ,

shitet

23 000 LEK

Numri i dhomave: 2
16 Maj 22:02 ,

Shtepi private

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
08 Maj 16:01 ,

SHITET SHTEPI 2 KATESH NE FUSHE KRUJE

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Mar 22:36 ,

OKAZION SHTEPI ME TAPI TE RREGULLT!!

250 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
26 Shk 20:19 ,

Shitet shtepia!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Dhj 18:03 ,

Shitet okazion

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Tet 18:09 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
03 Tet 18:50 ,

Shitet Shtepia 3 Kateshe

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7
28 Sht 21:49 ,

Shitet

Numri i dhomave: 3
28 Sht 21:37 ,

Shitet

Numri i dhomave: 3
21 Sht 20:32 ,

Shtepia 2 kateshe ne shitie ne Kruje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Gush 09:29 ,

Shitet shtepi në nikel,fushe kruje.

65 000 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
29 Korr 13:32 ,

shtepi

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Korr 19:17 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
17 Korr 19:19 ,

Shiten per aryse emigracjoni

1 LEK

Numri i dhomave: 1
03 Korr 22:30 ,

Shtepi OKAZION

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Maj 17:13 ,

Shitet objekti

45 000 LEK

Numri i dhomave: 4
19 Maj 21:19 ,

Shtepi Banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Maj 14:50 ,

Shitet shtepia private

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Maj 11:09 ,

Okazzioooon

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Pri 20:08 ,

Shitet vile 2 kateshe / Fushe-Kruje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
11 Pri 14:14 ,

Shtepi banimi ne shitje.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
16 Shk 16:05 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
16 Shk 11:05 ,

shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
11 Shk 16:26 ,

Shtepia ne Kruje

Numri i dhomave: 2
11 Shk 15:46 ,

Shtepi private ne Fush kruje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Shk 19:12 ,

Shtepi ne Kruje

Numri i dhomave: 2
09 Shk 11:04 ,

Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall

230 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
07 Shk 10:23 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
04 Shk 21:05 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
04 Shk 21:05 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
02 Shk 14:14 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
28 Jan 15:53 ,

Godina dy kashe 90 m2 secili kat

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Jan 20:11 ,

shitet shtepi fushe kruje

70 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione