Krujë | Vendbanime | Shtëpi

Dje 09:43 ,

Shitet shtepi Fushe-Kruje

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
27 Nën 21:13 ,

shitet shpia me truall dhe ullishte

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
25 Nën 09:25 ,

OKAZION SHTEPI ME TAPI TE RREGULLT!!

250 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
16 Nën 22:51 ,

Shtepi Ura Gjoles, Rruga nacionale Vore-F.kruje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
24 Tet 18:09 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
19 Tet 10:41 ,

Apartamant 1+1 okazion

111 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
03 Tet 18:50 ,

Shitet Shtepia 3 Kateshe

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7
28 Sht 21:49 ,

Shitet

Numri i dhomave: 3
28 Sht 21:37 ,

Shitet

Numri i dhomave: 3
21 Sht 20:32 ,

Shtepia 2 kateshe ne shitie ne Kruje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Sht 22:35 ,

Shitet shtepi private SUPER OFFERT

69 500 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Gush 09:29 ,

Shitet shtepi në nikel,fushe kruje.

65 000 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
31 Korr 22:40 ,

Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Korr 13:32 ,

shtepi

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Korr 19:17 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
17 Korr 19:19 ,

Shiten per aryse emigracjoni

1 LEK

Numri i dhomave: 1
03 Korr 22:30 ,

Shtepi OKAZION

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Maj 17:13 ,

Shitet objekti

45 000 LEK

Numri i dhomave: 4
19 Maj 21:19 ,

Shtepi Banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Maj 14:50 ,

Shitet shtepia private

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Maj 11:09 ,

Okazzioooon

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Pri 20:08 ,

Shitet vile 2 kateshe / Fushe-Kruje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
11 Pri 14:14 ,

Shtepi banimi ne shitje.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
16 Shk 16:05 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
16 Shk 11:05 ,

shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
11 Shk 16:26 ,

Shtepia ne Kruje

Numri i dhomave: 2
11 Shk 15:46 ,

Shtepi private ne Fush kruje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Shk 19:12 ,

Shtepi ne Kruje

Numri i dhomave: 2
09 Shk 11:04 ,

Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall

230 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
07 Shk 10:23 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
04 Shk 21:05 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
04 Shk 21:05 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
02 Shk 14:14 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
28 Jan 15:53 ,

Godina dy kashe 90 m2 secili kat

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Jan 20:11 ,

shitet shtepi fushe kruje

70 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
22 Dhj 04:19 ,

SHITET SHTEPIA

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
20 Tet 08:32 ,

Shitet shtepia

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Tet 08:32 ,

Shitet shtepia

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Sht 14:59 ,

Jepet me qera ose shitet shtepi..

120 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
23 Sht 18:56 ,

Shitet shtepia me 1000m2 toke

70 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
18 Sht 19:10 ,

Apartament okazion

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Sht 15:49 ,

Shitet Apartament

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Sht 13:06 ,

SHITET

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
30 Gush 12:54 ,

Per Biznes dhe Banim

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Gush 09:44 ,

Shtepi private ne Thumane / Kruje OKAZION

34 990 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
26 Gush 17:22 ,

Shpi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Gush 14:01 ,

Okazion shtepi+toke fush kruje

43 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160


Në fillim