28 Sht 14:12 Shtëpi , Korçë

Biranj korce

1 LEK

Numri i dhomave: 5
28 Sht 12:46 Shtëpi , Korçë

Biranj te korces

1 LEK

Numri i dhomave: 5
15 Gush 23:51 Shtëpi , Korçë

Shtepi banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Gush 07:20 Shtëpi , Korçë

Ambjent me Qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
03 Maj 01:30 Shtëpi , Korçë

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Nën 12:35 Shtëpi , Korçë

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
14 Nën 12:56 Shtëpi , Korçë

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
23 Tet 14:03 Shtëpi , Korçë

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
17 Tet 20:26 Shtëpi , Korçë

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
17 Tet 16:11 Shtëpi , Korçë

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Korr 00:03 Shtëpi , Korçë

Shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: 2
15 Korr 19:44 Shtëpi , Korçë

OKAZION APARTAMENT 1+1

1 LEK

Numri i dhomave: 2
06 Tet 23:13 Shtëpi , Korçë

Shitet 1 dhome

8 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
12 Nën 18:08 Shtëpi , Korçë

hyrje e mobiluar

90 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
06 Mar 13:13 Shtëpi , Korçë

Jepet banes me qira 1+1 ne korce

110 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Mar 13:04 Shtëpi , Korçë

Jeper banes me qira 1+1 ne korc

110 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Nën 14:33 Shtëpi , Korçë

Shitet Dyqan

1 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Mar 10:32 Shtëpi , Korçë

Okazion-ambjent biznesi

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
05 Nën 14:05 Shtëpi , Korçë

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Maj 17:13 Shtëpi , Korçë

Kerkoj shtepi me qera

150 LEK

Numri i dhomave: 2
09 Maj 20:20 Shtëpi , Korçë

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Pri 23:01 Shtëpi , Korçë

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Korr 17:06 Shtëpi , Korçë

Yrie pallati

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Mar 12:38 Shtëpi , Korçë

jepet me qera korce

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
09 Gush 10:31 Shtëpi , Korçë

Leshohet shpi me qera.

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
02 Mar 12:38 Shtëpi , Korçë

shitet shtepi private korce

160 LEK

Numri i dhomave: 8
09 Shk 17:29 Shtëpi , Korçë

shitet shtepi private

160 LEK

Numri i dhomave: > 10
24 Jan 14:36 Shtëpi , Korçë

shitet shtepi private ne korce

160 LEK

Numri i dhomave: > 10
19 Jan 13:30 Shtëpi , Korçë

Shtepi private ne Korce

160 LEK

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 130
09 Jan 15:22 Shtëpi , Korçë

shitet shtepi private

160 LEK

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
01 Tet 18:32 Shtëpi , Korçë

Leshohet hyrje me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Sht 13:12 Shtëpi , Korçë

Leshohet hyrje me qira mujore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Sht 12:55 Shtëpi , Korçë

Leshohet hyrje me qira

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Maj 21:05 Shtëpi , Korçë

Leshohet shtepi me qira mujore dhe ditore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Maj 20:57 Shtëpi , Korçë

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
30 Dhj 10:43 Shtëpi , Korçë

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Korr 20:43 Shtëpi , Korçë

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Shk 14:54 Shtëpi , Korçë

jap me qera shtepi

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Tet 12:50 Shtëpi , Korçë

Shtepi Me Qera ne Korce

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
02 Nën 12:19 Shtëpi , Korçë

Shtepi prej 310m2 ne Korce

12 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Jan 20:16 Shtëpi , Korçë

Jepet me qera shtepi 1 kateshe 450 m2

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Jan 18:39 Shtëpi , Korçë

Shitet apartament

27 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
05 Nën 18:47 Shtëpi , Korçë

Jepet me Qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
09 Gush 15:33 Shtëpi , Korçë

niko

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Pri 14:33 Shtëpi , Korçë

Apartament Douplex

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Në fillim