Korçë | Vendbanime | Shtëpi

Dje 16:34 ,

SHTEPI PRIVATE

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Dje 16:19 ,

Shtepi 2 kate +oborr+dyqan korce

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 09:59 ,

shtepi dhe servis

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Sht 21:10 ,

Shiten Apartamente

Numri i dhomave: 3
19 Sht 21:10 ,

Shiten Apartamente

Numri i dhomave: 3
19 Sht 21:02 ,

Shiten Apartamente

Numri i dhomave: 3
19 Sht 20:10 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Sht 15:20 ,

Shitet stepi private

75 000 LEK

Numri i dhomave: 4
19 Sht 14:08 ,

shitet shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
19 Sht 11:39 ,

Okazion!!!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Sht 20:01 ,

Shitet shtepi ne Korce

30 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
16 Sht 14:24 ,

Shitet Shtepi me 3 kate - ULET CMIMI

190 000 EUR

Numri i dhomave: 7
16 Sht 14:24 ,

SUPER OKAZION - SHITET VILA - 190,000 Eur

190 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Sht 14:24 ,

Shes Vile 3 kateshe - ULET CMIMI

190 000 EUR

Numri i dhomave: 7
16 Sht 10:01 ,

❌Ambient me qerra ❌

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
15 Sht 17:20 ,

Shitet shtepi

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
14 Sht 10:49 ,

2 Shtepi 2 kateshe - Pazari|Qender

60 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
13 Sht 18:11 ,

Marmite me 4 gryka

140 LEK

Numri i dhomave: 1,5
13 Sht 13:06 ,

Shtepi ne Korce

57 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Sht 09:40 ,

Shitet Shtepi me Toke

Numri i dhomave: 6
12 Sht 09:39 ,

Shitet shtepi 2 katshe

1 LEK

Numri i dhomave: 3
10 Sht 12:35 ,

Jepet Hyrje Me Qera Te BKT me Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
08 Sht 21:22 ,

Hyrje pallati

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
08 Sht 20:54 ,

OKAZION SHTEPI PRIVATE

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
04 Sht 09:48 ,

Shtepi ne shitje korce

25 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Sht 19:13 ,

Shitet ndertese plus trual

1 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Sht 11:09 ,

OKAZION!!! Shitet Shtepia e mobiluar.

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
02 Sht 19:22 ,

Shitet shtepia dhe toka

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Gush 16:55 ,

SHTEPI BANIMI

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
27 Gush 14:46 ,

SHTEPI ME QIRA OKAZION

70 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Gush 14:33 ,

SHTEPI ME QIRA

80 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
27 Gush 11:35 ,

Shitet hyrje pallati

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Gush 13:27 ,

Shitet shtepia me hipoteke ne goskove

10 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Gush 20:50 ,

Shitet ose leshohet me qera 1 dhome+banje

8 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
20 Gush 22:49 ,

Okazion shitet shtepi private ne Korce

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Gush 12:14 ,

Shtepia ne goskove

10 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Gush 18:24 ,

Shitet. Shtepia ne afersi te trekendeshi korce

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
13 Gush 22:09 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 3
12 Gush 16:18 ,

Vile me qera (Shtepi)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6


Në fillim