Kavajë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 14:15 ,

Shitet shtepia

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Maj 15:08 ,

Shitet shtepi+dyqan, 2 kateshe me hipoteke te rregullt

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
05 Maj 01:28 ,

Vile familjare 2k ne Qerret, fare prane detit

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Maj 22:38 ,

Shitet shtepi

11 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Maj 11:11 ,

Apartament 1+1 Golem

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Maj 14:39 ,

Shitet shtepi ne Golem,afer ish BMW

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Pri 03:36 ,

Apartament ne Golem Kavaje

59 995 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
12 Pri 17:42 ,

Shtepi plazhi

3 500 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Pri 12:11 ,

Shitet shtepi private 32000 euro 221 m2

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
08 Pri 16:34 ,

Okazion

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
06 Pri 10:20 ,

Shitet shtepi private +1000m2 toke 50.000€

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
22 Mar 21:51 ,

Shitet vila 3 katshe ne golem

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Mar 18:24 ,

shite hyrje

42 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
10 Mar 13:51 ,

SHITET GAZONIERE MALI ROBIT

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Mar 15:10 ,

Shitet Gazoniere

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Mar 12:53 ,

Shitet objekti i gjith.

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
18 Shk 13:15 ,

Okazion, Apartamente Pushimi me qera vjetore

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Shk 11:36 ,

shitet vile+toke

150 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Shk 17:57 ,

Gazonier 19.500 €

19 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
01 Shk 19:46 ,

Shitet Hyrje Okazion

Numri i dhomave: 2
25 Jan 19:04 ,

Jepet me qera magazina 250m2 ne Golem te Kavajes

500 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
22 Jan 19:08 ,

Shitet shtepi

28 500 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Jan 14:07 ,

Shtepi dhe 4000m toke me peme

120 000 LEK

Numri i dhomave: 4
24 Dhj 11:01 ,

Ndertese 200m katror

75 000 EUR

Numri i dhomave: 10
10 Dhj 01:19 ,

Shitet: Shtepi+Lokal

Numri i dhomave: 4
09 Nën 22:46 ,

Shitet shtepia okazin

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
23 Tet 11:43 ,

Apartament 1 + 1

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 1
19 Tet 07:26 ,

Shitet shtëpi private

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Tet 17:54 ,

Shitet shtepi private ne spille

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Sht 09:29 ,

Shtepia ne Kavaje

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
01 Sht 15:31 ,

Shitet shtepi private 2 kate

170 000 EUR

Numri i dhomave: 7
31 Gush 18:06 ,

Okazion dupleks ne golem 130m2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
29 Gush 15:10 ,

Shtepi me toke - shite ose nderrohet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
15 Gush 14:19 ,

Shitet

45 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione