Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 2120
Durrës , 274
Vlorë , 142
Shkodër , 93
Korçë , 80
Elbasan , 75
Fier , 45
Berat , 27
Sarandë , 25
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 01:41
Linku:
,

Ksamil shtepi pushimi 8 hyrje , 300 metra nga Deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 40

Sot 09:22 ,

Jap shtepi me qera per plazh vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 09:13 ,

SHPI E MOBILUAR 2+1 230 MILEK 0685589688

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 09:11 ,

jepet shpi 2+1 e mobiluar kati 3 230 milek

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 08:21 ,

Jepet Me Qera

123 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 07:54 ,

Dhoma plazhi me qera

Numri i dhomave: 4
Sot 07:07 ,

Jepet Shtëpi me qera 130m2 + 100 m2 verandë

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 01:41
Linku:
,

Ksamil shtepi pushimi 8 hyrje , 300 metra nga Deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 40
Dje 21:02 ,

Jepet shtepia me qera.

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:58 ,

Apartament 3+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 19:52 ,

Apartament 2+1 me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:49 ,

Apartament me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:52 ,

Qera Shtepi Private 2+1 Kamez

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Dje 14:45 ,

Hyrje private 1+1 te Bulevardi i Ri 32.000 leke

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:11 ,

Vile 1-kateshe me qira, ne Baldushk, 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:11 ,

Hyrje 2+1 tek 5 Maji 350 euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 12:07 ,

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:26 ,

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1, ELBASAN

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 09:00 ,

Shtepi me qera per plazh

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
24 Qer 19:19 ,

Jepet Hyrje me qera 1+1

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
24 Qer 18:15 ,

Jepet me qira Shtepi 1 Kateshe ne rrugen Ymer Beqiri Tirane

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
24 Qer 15:54 ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Qer 14:05 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
24 Qer 13:22 ,

Apartament 2+1 tek pallatet e Tom Doshit!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Qer 12:42 ,

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
24 Qer 12:18 ,

me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
24 Qer 11:38 ,

Apartament 2+1 tek pallatet e Tom Doshit!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Qer 11:32 ,

Shtepi me qera e mobiluar

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
24 Qer 11:13 ,

JEPET DUPLEKS ME QIRA NE BLLOK!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Qer 10:24 ,

APARTAMENT 2+1 ME POST PARKIMI ME QIRA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione