Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1777
Durrës , 253
Vlorë , 119
Shkodër , 79
Korçë , 58
Elbasan , 56
Fier , 43
Berat , 26
Sarandë , 21
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.25 Nën 13:24
Linku:
,

Ndarje Qiraje 2+2+1 tek Mozaiku Tiranes

350 LEK /

Numri i dhomave: 3

Sot 17:57 ,

Jepet me qera apartament

Numri i dhomave: 3
Sot 14:16 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOBILUAR.. PRAN PETRO NINIT..!!

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:08 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOBILUAR...!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:15 ,

Vile 3+1 me qera, kati i pare

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 08:52 ,

Jepet. Me Qera Kati Pare 90 m2 Magazine

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 90
Dje 21:18 ,

Shtepi

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 19:48 ,

Shtepi me qera ne Sanatorium

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 17:53 ,

Jepet me Qira 19 000 lek/muaj

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:47 ,

Jepet apartament me qira 14 000 lek/muaj

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:45 ,

Jepet me qira shtepi e pa mobiluar 13 000 lek/muaj

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:48 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 15:20 ,

Shtepi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Nën 16:29 ,

POGRADEC- VILE

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Nën 22:21 ,

Papafingo

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
26 Nën 19:58 ,

Super Vilë 3-katëshe me qira në Prush, Tirane!!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
26 Nën 18:34 ,

shpi private per me qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Nën 14:27 ,

Jepet ndertese me qira ne Yzberisht...

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
26 Nën 14:19 ,

Jepet ndertese e paperfunduar me qira

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
26 Nën 13:39 ,

Qera - NDARJE QERAJE - DHOME PERSONALE

16 400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Nën 10:07 ,

❗️Shtepi me qera ❗️Durres

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Nën 13:24 ,

Ndarje Qiraje 2+2+1 tek Mozaiku Tiranes

350 LEK /

Numri i dhomave: 3
24 Nën 19:31 ,

Qera, Vilë, Zona E Saukut, Tiranë!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione