Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 3401
Durrës , 487
Vlorë , 348
Korçë , 123
Shkodër , 121
Fier , 76
Sarandë , 64
Elbasan , 62
Berat , 37
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 22:24 ,

Shtepi me Qera tek Brryli - 25.000 Lek

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:48 ,

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:19 ,

Jap shtepi me qera e kompletume

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 19:56 ,

Jepet shtepi me qera

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 19:55 ,

Jepet shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 19:08 ,

Jepet me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 19:03 ,

Tirane, jap me qera 1+1+BLK

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 ,

Jepet me qera

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 17:30 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1+G .. I MOBILUAR ..!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:07 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga Kavajes, Tirane.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:07 ,

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:06 ,

Qera, 2+ 1 Apartment, Komuna E Parisit, Tirana

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 16:58 ,

JEPET ME QIRA AP 3+1 .. TE KOPSHTI ZOLOGJIK..!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 16:48 ,

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT TE PAZARI I RI ..!!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 15:47 ,

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:21 ,

Jepet me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:09 ,

Shtepi me qera 2+1 tek prefektura

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 14:57 ,

JEPET 2+1 ME QIRA TEK PREFEKTURA

25 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:29 ,

Super Ap 2+1 Qera Bulevard Durres 300Euro

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 14:28 ,

Jepet me qera 1+1 tek Myslym Shyri!

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:24 ,

Garsoniere me qira 28'000 Leke/muaj!

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:18 ,

Jepet me qira apartament 2+1 te Stacioni Trenit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:08 ,

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE MYSLYM SHYR

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:59 ,

Jepet me Qira 22 000 lek/muaj

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:47 ,

Jepet me qira 1+1 tek Myslym Shyri !

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:36 ,

URGJENT Jepet me qera 1+1+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 12:10 ,

JEPET ME QERA SUPER APARTAMET 3+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 12:03 ,

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA..!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 11:43 ,

Shtëpi private me qera 3+1+1+2wc+3b

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 11:16 ,

JEPET ME QERA AP I PERSHTATSHEM EDHE PER ZYRA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 11:09 ,

Shpi me qera te rrota kuqe durres

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:57 ,

Jepet me qera Apartament 3+1, 104 m2, 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:52 ,

JEPET ME QERA AP 2+1 TE RRUGA KOMUNA E PARISIT

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim