Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 703
Durrës , 120
Vlorë , 68
Shkodër , 29
Fier , 27
Korçë , 19
Elbasan , 13
Sarandë , 12
Pogradec , 7
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 20:49 ,

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 4
Dje 16:08 ,

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 16:07 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga Kavajes, Tirane.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 15:43 Agjent për shitje të pronës ,

AMBINET ME QIRA PER BIZNES

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 15:39 ,

Jepet me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 15:33 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet Apartament me Qira

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 12:13 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOBILUAR...!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 11:25 ,

JEPET ME QIRA AP 3+1... TE KOMPLEKSI HALILI...!!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 10:39 ,

JEPET 2+1 ME QIRA TEK PREFEKTURA

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:37 ,

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 10:22 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1... NE ASTIR..!!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Mar 23:27 ,

Jepet Me Qera 2+1 Don Bosko 25.000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Mar 15:08 ,

SHTEPI 1+1 ME QERA

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Mar 14:51 ,

Jepet Apartament Me Qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Mar 10:19 Agjent për shitje të pronës ,

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Mar 09:40 Agjent për shitje të pronës ,

JEPET APARTAMENT 231 ME QIRA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
02 Mar 17:19 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOB.. PRAN SHUSHICES..!!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Mar 15:33 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOB.. NE DON BOSKO..!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Mar 12:51 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 10:59 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Mar 10:16 ,

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 10:16 ,

Qera, Apartament 2+1, Selitë, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 10:16 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
01 Mar 10:16 ,

Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
01 Mar 10:15 ,

Ambient biznesi me qera.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Shk 19:20 ,

Jepet me Qera 1+1 e mobiluar

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Shk 19:19 ,

magazine jepet me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
25 Shk 14:38 Agjent për shitje të pronës ,

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA

30 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
24 Shk 18:08 ,

jepet 1+1me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Shk 16:18 ,

Shtepi me qera e mobiluar afer universitetit spitalle

7 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
23 Shk 20:57 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
23 Shk 10:19 ,

jepet me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Shtepi me qera

Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al

Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione