Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Korçë , 75
Tiranë , 14
Fier , 2
Pogradec , 2
Durrës , 1
Elbasan , 1
Vlorë , 1
21 Tet 11:40 ,

Jepet me qera 80 muaji korce

80 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Tet 15:06 ,

Shtepi me qera

1 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Tet 18:19 ,

Lagjia "Mbrostar Ferko" RRuga "Gani Aliko"

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
07 Tet 08:03 ,

Shtepi e mobiluar

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
06 Tet 16:54 ,

Shtepi me qira

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Tet 12:24 ,

Leshohet me qera

80 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Sht 20:10 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Sht 12:35 ,

Jepet Hyrje Me Qera Te BKT me Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
27 Gush 14:33 ,

SHTEPI ME QIRA

80 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
26 Gush 11:57 ,

Vile ne Pogradec

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
12 Gush 16:18 ,

Vile me qera (Shtepi)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
26 Qer 21:50 ,

Nje shtepi private me qira

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Qer 11:33 ,

Shtepi ne Elbasan

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Maj 13:15 ,

Kodra e priftit Porcelan

9 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Maj 18:24 ,

Yrje ne me qera ose per zyre 20 metr

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Mar 09:03 ,

Jepet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Nën 14:05 ,

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Tet 14:05 ,

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Tet 23:08 ,

Shtepi me qera ne Tirane

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
01 Tet 18:32 ,

Leshohet hyrje me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Sht 18:33 ,

Leshohet hyrje me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Sht 13:12 ,

Leshohet hyrje me qira mujore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Sht 12:55 ,

Leshohet hyrje me qira

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
14 Gush 08:48 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 2
09 Gush 15:33 ,

niko

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Korr 10:39 ,

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK VARRI BAMIT

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Qer 11:27 ,

Me Qera Shpi private ne Qender Babrru e mobiluar

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Qer 12:48 ,

shtepi 1+1 me qera te fresku

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Maj 21:25 ,

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Maj 21:05 ,

Leshohet shtepi me qira mujore dhe ditore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Maj 20:57 ,

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Maj 20:52 ,

Jepet shtepi private me qera

Numri i dhomave: 3
09 Maj 20:20 ,

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Pri 23:01 ,

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Mar 14:09 ,

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Mar 14:38 ,

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Mar 12:09 ,

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Mar 11:30 ,

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100


Në fillim