Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 3323
Durrës , 337
Vlorë , 261
Shkodër , 123
Elbasan , 66
Sarandë , 63
Fier , 48
Korçë , 33
Berat , 30
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 01:41
Linku:
,

Ksamil shtepi pushimi 8 hyrje , 300 metra nga Deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 40

Sot 10:26 ,

Jepen shtepi me qera ditore/javore/mujore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 10:13 ,

APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:13 ,

SHPI E MOBILUAR 2+1 230 MILEK 0685589688

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 09:11 ,

Apartament 1+1

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:11 ,

jepet shpi 2+1 e mobiluar kati 3 230 milek

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 08:55 ,

Qera ditore Durres / Daily rent Durres duke filluar nga 20€

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:28 ,

jepet 1+1

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Sot 08:25 ,

Apartament me qera lungomare per sezon vere

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 08:21 ,

Jepet Me Qera

123 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 07:07 ,

Jepet Shtëpi me qera 130m2 + 100 m2 verandë

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 01:41
Linku:
,

Ksamil shtepi pushimi 8 hyrje , 300 metra nga Deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 40
Dje 22:47 ,

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 21:02 ,

Jepet shtepia me qera.

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 20:04 ,

Jepet me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 19:58 ,

Apartament 3+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 19:52 ,

Apartament 2+1 me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:49 ,

Apartament me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:52 ,

Qera Shtepi Private 2+1 Kamez

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Dje 18:21 ,

1+1, 300m nga Pazari i Ri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:45 ,

Hyrje private 1+1 te Bulevardi i Ri 32.000 leke

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:11 ,

Hyrje private 1+1 ne PORCELAN 25.000 leke/muaj

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 13:11 ,

Hyrje 1+1 ne Porcelan 23.000 leke

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 13:11 ,

Vile 1-kateshe me qira, ne Baldushk, 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:11 ,

Hyrje 2+1 tek 5 Maji 350 euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 12:50 ,

APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA ELBASANIT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 12:17 ,

Jepet me qera hyrje private ne Porcelan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 12:14 ,

Jepet apartament 1+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:11 ,

Jepet me qera 1+1 prane Bulevardit te Ri

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 11:56 ,

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2
Dje 11:07 ,

Shtepi Pushimi Pogradec

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
24 Qer 19:22 ,

shtepi plazhi

35 EUR / javor

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Qer 19:19 ,

Jepet Hyrje me qera 1+1

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
24 Qer 19:03 ,

Jap shtëpinë me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Qer 18:15 ,

Jepet me qira Shtepi 1 Kateshe ne rrugen Ymer Beqiri Tirane

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
24 Qer 15:29 ,

APARTAMENT 2+1 PER QIRA,FRESK

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Qer 12:42 ,

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
24 Qer 11:32 ,

Shtepi me qera e mobiluar

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
24 Qer 10:31 ,

Jepet me qera 1+1Rruga Niko Avrami afer shkolles Bajra Curri

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione