Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 2001
Durrës , 283
Vlorë , 202
Shkodër , 68
Sarandë , 42
Elbasan , 36
Fier , 24
Berat , 21
Korçë , 15
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 20:06 ,

Jepet me qera garsioner

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 19:36 ,

Shtepi me qera vlore

2 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:16 ,

Jepet shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 18:34 ,

Shtepi 1+1 te konviktet e inxhinierise se ndertimi

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:16 ,

Shtepi me qera 1+1

11 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:09 ,

dyqan kati 1 140m² godinë me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Sot 15:15 ,

vetem per vajza shtepi private me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 14:34 ,

Super Ap 2+1 Qera Bulevard Durres 300Euro

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:48 ,

Apartament 1+1 me qera tek Myslym Shyri

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:23 ,

Qera, Shtëpi private, Ali Demi, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sot 09:49 ,

Apartamente me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:14 ,

Qera, Apartament, Myslym Shyri, Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 21:28 ,

Jepet me Qira

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:22 ,

Jepet Me Qera Shtepia 2+1 e mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:56 ,

Apartament 2 +1 ne kompleksin Mangalem21

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:33 ,

Apartament dhoma

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 14:28 ,

Shpi me qera te rrota kuqe durres

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:15 ,

Jepet me qira apartament 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:35 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:27 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:27 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 12:00 ,

Shtëpi private me qera 3+1+1+2wc+3b

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 10:35 ,

Shtepi me qera 100 Eu ne muaj

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim